مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۶۰۹
زمان انتشار : ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۹

با وجود خروج خربین از لیست آسیایی

ترسناک‌تر از قبل; زنگ خطری به نام الهلال

هم‌گروه قدرتمند آبی‌های ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان علی‌رغم غیبت عمر خربین و کارلوس ادواردو در لیست ابتدایی‌اش، با حضور مهاجم مراکشی ۳۰ میلیارد تومانی خود یکی از مدعیان اصلی کسب جام خواهد بود.

به گزارش  و به نقل از الریاض، الهلال عربستان امید اول قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا برای این کشور محسوب می‌شود. این تیم ثرومند و پر ستاره عربستانی فصل قبل عملکرد درخشانی از خود نشان داد و با پیروزی قاطع برابر تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نهایی توانست به فینال راه پیدا کند هر چند که در دیدار نهایی برابر حریف ژاپنی بازی را واگذار کرد و از کسب جام باز ماند.

الهلال برای فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا با آرایش جدیدی گام به این مسابقات خواهد گذاشت. آنها دو بازیکن اصلی خود، ادواردو و عمر خربین را در مرحله گروهی در اختیار نخواهد داشت و همچنین سرمربی آرژانتینی این تیم تصمیم گرفت که نام یاسر القحطانی و ریواس ونزوئلایی را در فهرست نهایی قرار ندهد.

bencharki 05b5d

با این حال الهلال به نظر می‌رسد که نه تنها ضعیف نشده،‌ بلکه تقویت هم شده است. آنها اشرف بن شرقی مهاجم جوان مراکشی را با نزدیک ۳۰ میلیارد جذب کرده‌اند و او را در فهرست آسیایی قرار دادند. جوانی که عنوان بهترین بازیکن جوان آفریقایی را به دست آورده بود.

ازگوئل چروتی، نیکولاس میلسی و علی الحبسی، سه بازیکن خارجی دیگر الهلال هستند که به احتمال خیلی زیاد شاهد حضور این چهار بازیکن در دیدار برابر تیم فوتبال استقلال خواهیم بود.
الهلال تغییرات دیگری هم داشته است از جمله جدایی سالم الدوساری که یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود. او راهی رقابت‌های لالیگا شد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی