مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۶۲۷
زمان انتشار : ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۵

تراکتورسازی ۲-۱ سپیدرود | خطر: رود همراه با شیب‌زولی

سه باخت پیاپی رشتی ها، این تیم را در شرایط بحرانی قرار داده است و به گفته سرمربی این تیم: دو بازی آینده بسیار اهمیت دارد.

به گزارش  تراکتوری ها که در چهار دیدار اخیر موفق به کسب پیروزی نشده بودند در بازی برابر سپیدود موفق شدند به این مهم دست پیدا کنند. آنها در این بازی دو بار توسط فرزاد حاتمی و مهدی زاده به گل رسیدند تا در نهایت در برابر تنها گل حسین ابراهیمی تیم پیروز میدان نام بگیرند.

تراکتورسازی تبریز- سپیدرود رشت/ ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه یادگار امام
داوران: رضا عادل – بابک داوری – مهدی سیفی – وحید صالحی – ناظر: ابراهیم میرزابیگی


اخطار:

مهدی شریفی(۸۲) از تراکتورسازی

حسین کعبی (۷۷)- حسین ابراهیمی(۹۲) از سپیدرود


تراکتورسازی تبریز:

فرزین گروسیان، محمد ایرانپوریان، محمد مهدی زاده، محمد مسلمی پور، علی طاهران، سینا عشوری محمد نوری، امیرنصرآزادانی(۹۱ علی اسماعیلی)، مهدی شریفی(۸۷ شهرام گودرزی)، فرزاد حاتمی و محمد ابراهیمی(۷۸ شهرام گودرزی)
سرمربی: یحیی گل محمدی

سپیدرود رشت:

ایمان صادقی، احمد آهی، سید هادی موسوی، حسین کعبی، حمید ملکی، میثم تهی‌دست، شهاب کرمی(۶۱ محمد نزهتی)، میثم فردوسی، حسین ابراهیمی، علی دهقان(۶۶ میعاد یزدانی) و جواد آقایی‌پور(۵۵ هادی میرجوان)
سرمربی: علی نظرمحمدی


شرح گل ها:

تراکتورسازی ۱ سپیدرود ۰(دقیقه ۱۱، فرزاد حاتمی): فرزاد حاتمی با حرکتی انفرادی در محوطه جریمه سپیدرودی ها توانست با ضربه ای از زاویه بسته و با اشتباه ایمان صادقی اولین گل دیدار را به ثمر رساند.

تراکتورسازی ۲ سپیدرود ۰ (دقیقه ۲۰، محمدرضا مهدی زاده): ارسال ایرانپوریان با اشتباه محاسباتی گلر سپیدرودی ها به مهدی زاده رسید و او نیز با یک ضربه سر دقیق برای دومین بار دروازه تیم مهمان را باز کرد.

تراکتورسازی ۲ سپیدرود ۱(دقیقه ۳۸، حسین ابراهیمی): مهاجم سپیدرودی ها که پس از یک بازی محرومیت بازهم به ترکیب تیمش بازگشت، توانست از روی ضربه پنالتی اولین گل گیلانی ها را به ثمر برساند.


شرح بازی:

تراکتوری ها پس از چند هفته موفق شدند سه امتیاز مهم و شیرین دیدار برابر سپیدرود را به حساب خود واریز کنند.

بازی با حملات تراکتوری ها آغاز شد و آنها که در خانه به میدان می رفتند به دنبال کسب حداکثر امتیازات بودند تا بتوانند تغییری در اوضاع جدول رده بندی به وجود بیاورند. بازیکنان تیم میزبان پس از چند هفته بالاخره توانستند به گل برسند و جالب اینکه آنها خیلی زود و با فشار مضاعت به گل دوم هم دست پیدا کردند. در حالی که تصور می شد تراکتوری ها به برد پرگلی دست پیدا کنند این سپیدرودی ها بودند که سعی کردند به پیش بیایند و بر حریف خود فائق بیایند و همین فشارها نیز باعث شد تا آنها بتوانند یکی از گل های خورده را جبران کنند. نتیجه‌ای که تا پایان نیمه اول باقی ماند.

اما در نیمه دوم این تیم مهمان بود که نبض بازی را در دست داشت. سپیدرودی ها که مالک توپ و میدان بودند به دنبال این بودند که بتوانند حداقل بازی را به تساوی بکشانند؛ اما بی دقتی در پاس های آخر باعث می شد آنها از مالکیت خود استفاده نکنند؛ اما در طرف مقابل تجربه بالای بازیکنان تراکتورسازی باعث می شد آنها ضدحملات خطرناکی روی دروازه حریف تدارک ببییند و یکی دو بار هم تا مرز فروپاشی سه باره دروازه این تیم پیش بروند؛ اما در نهایت نه فشار سپیدرودی ها و نه ضدحملات تراکتوری ها کارگر نیفتاد تا بازی با همان نتیجه نیمه اول به پایان برسد.


دقایق حساس:

دقیقه ۹ – ارسال ایرانپوریان اولین خطر این بازی را روی دروازه تیم مهمان ایجاد کرد؛ اما مدافعان سپیدرود موفق شدند این توپ را راهی کرنر کنند.
دقیقه ۱۹ – شوت راه دور سپیدرودی ها با واکنش گروسیان مهار شد.

دقیقه ۳۲ – حرکت سپیدرودی ها چیزی نمانده تا یک گل برای این تیم به همراه داشته باشد؛ اما گروسیان توانست با حرکتی به موقع توپ زاویه بسته را مهار کند.

دقیقه ۴۳ – حرکت سریع تراکتوری ها تا مرز فروریختن دروازه سپیدرود پیش رفت؛ اما این اتفاق در نهایت نیفتاد. در ابتدا ضربه زیبای ابراهیمی تیرک دروازه تیم مهمان را لرزاند و پس از آن نیز ضربه نصرآزادانی با نوک انگشتان صادقی راهی کرنر شد.

دقیقه ۷۵ – محمد ابراهیمی یکی از معدود موقعیت های این نیمه را به دست آورد؛ اما ضربه او با برخورد به مدافع سپیدرودی ها به کرنر رفت.
دقیقه ۷۸ – ارسال نوری با ضربه سر فرزاد حاتمی دروازه سپیدرودی ها را تهدید کرد؛ اما صادقی با واکنشی به موقع این توپ را به کرنر فرستاد.


اتفاق ویژه:

این دیدار که قرار بود روز گذشته برگزار شود به دلیل بارش برف و پوشیده شدن زمین اتفاق نیفتاد تا دو تیم با ۲۴ ساعت تاخیر به مصاف یکدیگر بروند. اما جالب اینکه امروز این دیدار در هوای کاملا آفتابی برگزار شد و دیگر خبری از برف های روز قبل نبود. این بازی در حالی به تاخیر افتاد که سپیدرودی ها اصرار داشتند این بازی در همان زمان اولیه برگزار شود، هر چند تراکتوری ها موافق به تاخیر افتادن بازی بودند در نهایت همین اتفاق افتاد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی