مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۹۹۹۶
زمان انتشار : ۰۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲

رقابت‌های تنیس ویمبلدون

تدوام شگفتی‌ها با حذف جوکوویچ به خاطر آسیب‌دیدگی / فدرر مقتدرانه به نیمه‌نهایی رسید

تنیسور صربستانی هم به سرنوشت اندی ماری و رافائل نادال دچار شد.

به گزارش  شگفتی‌های مرحله یک‌چهارم‌نهایی بخش انفرادی مردان رقابت‌های تنیس گرنداسلم ویمبلدون با حذف نواک جوکوویچ، تنیسور مشهور صربستانی و قهرمان ۳ دوره این رقابت‌ها ادامه یافت.

نواک جوکوویچ پس از اینکه ست اول را با نتیجه ۷ بر ۶ به توماس بردیچ از جمهوری چک واگذار کرد در اوایل ست دوم به دلیل مصدومیت مجبور به انصراف از رقابت شد و به این ترتیب بردیچ به نیمه‌نهایی رسید تا پس از حذف اندی ماری، مرد شماره یک تنیس دنیا و ناکامی رافائل نادال اسپانیایی در دور یک‌هشتم‌نهایی، شگفتی دیگری رخ دهد و سومین بزرگ دنیای تنیس هم از صحنه خارج شود.

ضلع چهارم این مربع قدرت یعنی راجر فدرر افسانه‌ای در ادامه قدرتنمایی‌هایش مانند ۴ دور قبلی با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد.

او این بار میلوس رائونیچ کانادایی، نایب‌قهرمان دوره گذشته را در ۳ ست با نتایج ۶ بر ۴، ۶ بر ۲ و ۷ بر ۶ شکست داد و به جدال نیمه‌نهایی با توماس بردیچ راه یافت.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟