مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۱۸۴
زمان انتشار : ۰۹:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

در گفتگو با اختصاصی:

محمدی: تختی الگوی ماندگار دنیای ورزش است

غلامرضا محمدی با بیان اینکه اخلاق و منش پهلوانی و انسان دوستی و مردم داری تختی را به اسطوره ای ماندگار تبدیل کرد، گفت: تختی الگوی ارزشمند دنیای ورزش است.

غلامرضا محمدی در گفت و گو با  در سالروز در گذشت جهان پهلوان تختی، اظهار کرد: آقا تختی یک الگوی ارزشمند و ماندگار برای جامعه ورزش است.

پربازدیدها

به گفته‌ی سایت باشگاه الغرافه
طارمی بالاخره رفت و هم‌بازی وسلی‌اشنایدر شد

سرمربی تیم ملی کشتی نوجوانان با تأکید براینکه منش جهان پهلوان تختی همیشه زنده است، گفت: جهان پهلوان تختی در دل یک ملت نمرده و تا ابد زنده است.

محمدی با اشاره به اینکه اخلاق ، منش پهلوانی، انسان دوستی و مردم داری تختی را به اسطوره ای ماندگار تبدیل کرد، اضافه کرد:  ایشان پهلوانی با اخلاق بود و قهرمانی ملی است.

وی با تأکید براینکه  تختی برای قشر جوان و اقشار جامعه یک الگو است، اظهار کرد: باید از اخلاق و منش پهلوانی و جوانمردی این پهلوان بزرگ درس بگیریم.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی