مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۰۱۲
زمان انتشار : ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۴

بیرانوند .vs حسینی

تاریخ سازی توسط دروازه‌بانان سرخابی

برشی از تاریخ فوتبال ایران در حال تغییر است. رکورد بسته نگه داشتن دروازه توسط بیرو شکسته شد و حالا بلافاصله سید استقلالی ها تنها شانس دوباره شکستن این رکورد است.

به گزارش  در دیدار فولاد خوزستان و پرسپولیس بسیاری از فوتبال دوستان منتظر بودند تا ببینند آیا این رکورد جاودانه شکسته می شود یا نه!؟ رکورد بسته نگه داشتن دروازه. بیرانوند نیازمند گل نخوردن تا دقیقه ۷۲ بود و توانست این مهم را انجام دهد. منتها او در هشتاد و نهمین دقیقه دروازه خود را فرو ریخته دید تا رکورد او ثبت شود.

کلین شیت های بیرانوند از هفته دهم و دربی ۸۵ آغاز شد و مقابل تیم های سایپا، پدیده، پارس جنوبی جم، ذوب آهن، سپیدرود و صنعت نفت آبادان ادامه داشت. تا اینکه زهیوی در دقیقه ۸۹ بازی امروز نوار رویایی بیرانوند را قیچی کرد.

سیدحسین حسینی که از زمان حضور وینفرد شفر به دروازه بان اول آبی پوشان تبدیل شده چراغ خاموش و بی سر و صدا رکورد جالب توجهی را به نام خود ثبت کرده است. او از دقیقه ۲۲ دربی ۸۵ که دروازه اش توسط علی علیپور اقای گل فعلی لیگ از روی نقطه پنالتی باز شد تا کنون گلی دریافت نکرده است.

حسینی در ۶ دیدار مقابل نفت تهران، سیاه جامگان، گسترش فولاد، پیکان، سپاهان و صنعت نفت آبادان موفق به ثبت کلین شیت شد. با احتساب ۶۸ دقیقه از دربی ۸۵ و ۵۴۰ دقیقه حالا حسینی با رکورد ۶۰۸ دقیقه ای در تعقیب بیرانوند قرار گرفته است. وی در صورت ثبت کلین شیت در دیدار هفته آینده تیمش مقابل استقلال خوزستان به عدد ۶۹۸خواهد رسید و اگر بتواند در بازی هفته هجدهم مقابل تراکتورسازی ۲۴ دقیقه مقاومت کند در عرض ۲ هفته رکورد بیرانوند را خواهد شکست. بنابراین گلر اول آبی های پایتخت تنها ۱۱۴ دقیقه تا جاودانگی در لیگ برتر فاصله دارد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی