مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۸۴۹
زمان انتشار : ۲۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰

بحران در لیورپول

تاتنهام ۴ – ۱ لیورپول ؛ کلوپ ، باز همان همیشگی

تاتنهام با این پیروزی به منجستریونایتد رسید و 20 امتیازه شد و به کورس قهرمانی بازگشت.

به گزارش  ، امروز ساعت ۱۸:۳۰ تاتنهام در ومبلی به مصاف شاگردان کلوپ رفت و تاتنهام توانست با یک پیروزی مقتدرانه لیورپول را ۴ تایی کند و به خانه بفرستد . احتمال اخراج شدن یورگن کلوپ بعد این باخت بسیار شدت گرفت. تاتنهام با این پیروزی ۲۰ امتیازه شد و در رده سوم قرار گرفت و لیورپول با ۱۳ امتیاز در رده نهم ایستاد.

گل های این بازی را هری کین دو بار و دله آلی و سون هیونگ مین برای تاتنهام و محمد صلاح برای لیورپول به ثمر رساندند.

شرح گل ها:

تاتنهام ۱ – ۰ لیورپول : در دقیقه ۴ پاس در عمق تریپیر، هری کین را در حالت تک به تک قرار می دهد و با خروج اشتباه مینیوله مهاجم انگلیسی دروازه خالی را به گل تبدیل می کند.

تاتنهام ۲ – ۰ لیورپول : در دقیقه ۱۲ روی اشتباه لوورن از سمت راست هری کین فرار کرده و یک پاس عرضی به سون می دهد و وی تک ضرب گل دوم تیمش را به ثمر می رساند.

تاتنهام ۲ – ۱ لیورپول : در دقیقه ۲۴ هری کین توپ را از دست می دهد و هندرسون در عمق برای صلاح سانتر می کند که ستاره مصری در شرایط تک به تک گل اول تیمش را به ثمر می رساند.

تاتنهام ۳ – ۱ لیورپول : در دقیقه ۴۵+۳ ضربه ایستگاهی اریکسن ارسال می شود.  ماتیپ توپ را دفع می کند و همان توم را دله آلی به گل تبدیل می کند.

تاتنهام ۴ – ۱ لیورپول : در دقیقه ۵۶ سانتر تاتنهامی ها ارسال می شود. مینیوله توپ را ناقص دفع می کند و در شلوغی محوطه جریمه هری کین در دهانه دروازه گل چهارم تیمش را به ثمر می رساند.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

بهاره مقدم

برایمان بمان سردار، تا ابد، باهمین لباس خاکی و چهره تازیانه خورده از آفتاب سرزمین کارمانیا و شام، بی جناح!و اخم های درهم کشیده ای که اشداء علی الکفار است!

زلزله کرمانشاه فریبرز ناطقی الهی

فریبرز ناطقی الهی

با کدام منطق می‌گویید بازسازی مناطق زلزله‌زده شروع شد؟