مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۵۹۷۶
زمان انتشار : ۰۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۱

بدشانسی تمام رئال در برابر تاتنهام پر اشتیاق

تاتنهام ۳ – ۱ رئال مادرید ؛ این بار حق به حق دار نرسید !

پرونده هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا باشکست سنگین رئال مادرید درخانه تاتنهام و پیروزی منچسترسیتی در خانه ناپولی بسته شد.

به گزارش  ، در ادامه دیدارهای شب دوم از هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب ۷ دیدار در گروه‌های پنجم تا هشتم برگزار شد که در مهمترین آنها رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در گروه H و در خانه تاتنهام، ورزشگاه ومبلی با نتیجه سنگین ۳ بر یک تن به شکست داد.

دو گل اول این بازی را دله آلی در دقایق ۲۷ و ۵۶ و سومین گل را کریستین اریکسن در دقیقه ۶۵ برای تاتنهام به ثمر رساندند. کریستیانو رونالدو در دقیقه ۸۰ یکی از گل‌های خورده را برای رئال مادرید جبران کرد اما این گل برای فرار کهکشانی‌ها از شکست سنگین در خانه تیمی که دو هفته پیش در مادرید هم از پس آن برنیامدند، کافی نبود.

با این نتیجه تاتنهام ۱۰ امتیازی و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. رئال مادرید هم با ۷ امتیازی قبلی‌اش در رده دوم باقی ماند.

در دیگر بازی این گروه اما روند ناکامی‌های بوروسیا دورتموند آلمان با قبول تساوی خانگی یک بر یک برابر آپوئل نیکوزیای قبرس ادامه پیدا کرد تا احتمال صعودش به مرحله حذفی کمتر از قبل شود. در این بازی رافائل گوئریرو در دقیقه ۲۹ برای دورتموند و مایکل پوته در دقیقه ۵۱ برای آپوئل گلزنی کردند. دورتموند و آپوئل با این نتیجه هر دو ۲ امتیازی شدند اما به حسب تفاضل گل (دورتموند منفی ۴ و آپوئل منفی ۶) به ترتیب در رده‌‌های سوم و چهارم جدول گروه H‌ قرار دارند.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی