مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۰۸۴
زمان انتشار : ۰۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۳

بوفون: شاید به تیم ملی ایتالیا بازگردم

دروازه بان پرافتخار یوونتوس ممکن است به بازی برای تیم ملی ایتالیا ادامه دهد.

به گزارش   جیانلوئیجی بوفون که پس از ناکامی ایتالیا در رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ عنوان کرد دورانش در این تیم به پایان رسیده، شب گذشته در مراسم بهترین های نشریه گازتا دلو اسپورت احتمال باقی ماندن در تیم ملی تا یورو ۲۰۲۰ را رد نکرد.

بوفون ۳۹ ساله در مراسم Gazzetta Sport Awards گفت:

پس از بازی مقابل سوئد پیام های محبت آمیز زیادی دریافت کردم. مردم متوجه هستند که من در طی دوران فوتبالم همیشه صادق بودم. من روز به روز زندگی می کنم و احتمال هر اتفاقی از جمله حضور در یورو ۲۰۲۰ را رد نمی کنم.

تا زمانی که زندگی ادامه داشته باشد، باید امیدوار باشید. زمانی که در باشگاهی مثل یوونتوس بازی می کنید و خوش شانس هستید تا برای فتح چند جام بجنگید دیگر نباید بین رقابت ها تفاوت قائل شوید. شما باید در هر بازی برای کسب پیروزی وارد زمین شوید.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی