مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۹۳۴
زمان انتشار : ۰۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۰

عملکرد مطلوب لژیونرها

بسته خبری لژیونرها ۱۳۹۶/۶/۱۹

در این بسته خبری به بررسی عملکرد لژیونر ها خواهیم پرداخت. در هفته ای که قوچان نژاد بهترین نمایش را داشت.

به گزارش  – آرمان حسین زاده| در هفتهچهارم لیگ هلند، تیم هیرنوین در حضور۹۰ دقیقه ای رضا قوچان نژاد مقابل حریف قدرتمند خود یعنی پی اس وی آیندهوون، با نتیجه ۰-۲ به پیروزی رسید. رضا قوچان نژاد در دقیقه ۶ گل دوم تیمش را به ثمر رساند و در جدول گلزنان دوگله شد. گوچی در دقیقه ۷۵ نیز پنالتی تیمش را از دست داد. در دیگر بازی لیگ هلمد تیم آلکمار با نتیجه ۱-۲ مقابل تیم بردا به پیروزی رسید. علیرضا جهانبخش در لیست هیجده نفر این بازی حضور نداشت.

جدول لیگ هلند به شکل زیر است:

درچارچوب هفته سوم لیگ یونان، تیم پانانیویوس مقابل تیم پانتکولیکوس به تساوی یک یک دست یافت. مسعود شجاعی و احسان حاج صفی ۹۰ دقیقه برای تیمشان بازی کردند و شجاعی تک گل تیمش را از روی نقطه پنالتی در دقیقه۵۶ به ثمر رساند.

جدول لیگ یونان به شرح زیر است:

در هفته نهم لیگ روسیه، تیم احمد گروژنی با نتیجه تساوی ۱-۱ مقابل تیم لوکوموتیو مسکو متوقف شد. میلاد محمدی ۹۰دقیقه برای تیمش بازی کرد و عملکرد خوبی نیز از خود نشان داد.

جدول روسیه تا پایان هفته نهم:

در هفته شش لیگ بلژیک، تیم اسپورتینگ شارلوا مقابل حریف نامدارش استاندارد لیژ، با نتیجه بدون گل متوقف شد. کاوه رضایی ۶۰ دقیقه برای تیمش به میدان رفت. در پنج هفته گذشته شارلوا به پنج پیروزی متوالی دست یافته بود. اما تیم اوستنده که پنج هفته متوالی را به همراه رامین رضاییان بازی هایش را با باخت سپری کرده بود، در دیدار این هفته در غیاب بازیکن ایرانی خود مقابل تیم ماچلن به تساوی ۱-۱ رسید.

جدول لیگ بلژیک را مشاهده می کنید:

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟