مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۴۷۶
زمان انتشار : ۱۸:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۹

برانکو: خیابانی استقلالی است اما من تمرکزی روی استقلال ندارم/ برخی جزییات تمدید قراردادم ترجمه نشده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: در حال ادامه مذاکرات با مسئولان باشگاه هستیم، اما برخی از جزییات تمدید قرارداد با این باشگاه را هنوز ترجمه نکرده‌ایم.

به گزارش  برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران در مورد پیروزی مقابل تراکتورسازی، گفت:‌ خیلی خوشحالم و از این برد راضی هستم. از این پیروزی لذت بردم.

* پُر شدن ورزشگاه بیشترین عامل خوشحالی‌ام بود

سرمربی پرسپولیس افزود: چیزی که بیشتر از همه من را خوشحال کرد، پر بودن ورزشگاه است. ما توانستیم به شادی بیشتر هواداران کمک کنیم. می‌دانستیم بازی بسیار سختی داریم. وقتی محمد نوری و محمد ابراهیمی روی نیمکت تراکتورسازی حضور دارند، دیگر ببینید این تیم چقدر قوی است. آنها باانگیزه آمدند و هدفشان این بود که بین ۳ تا ۴ تیم اول باشند. از این نتیجه راضی هستم و همان‌طور که بازی را دیدید، رقیب هیچ شانسی نداشته و ما از لحاظ تاکتیکی بسیار خوب کار کردیم.

* حاشیه در همه فوتبال دنیا هست

وی در مورد اینکه این بازی نکات منفی و حاشیه‌ای داشت، عنوان کرد: منظور شما از حواشی چیست؟

برانکو در پاسخ به این سؤال که حواشی، فحاشی‌های دوطرف است، گفت: همه جای دنیا این مسئله وجود دارد. وقتی تیمی مثل تراکتور و پرسپولیس با هم رقابت می‌کنند، این مسئله سختی‌های زیادی دارد. رقابت بین تراکتور و پرسپولیس، تبریز و تهران و بازیکنان دو تیم وجود دارد. بیش از ۵ هزار نفر از تبریز به تهران آمدند. در جریان بازی واکنش‌های به وجود می‌آید اما شما دیدید بازیکنان من با احترام به زمین آمدند و هیچ رفتار بدی انجام ندادند.

* چون ۵ گل به فولاد نزدیم، می‌گویند افت کرده‌ایم

برانکو تاکید کرد: از ما انتقاد می‌کنند که چرا ۵ گل به فولاد نزدیم و به همین خاطر می‌گویند افت کردید. فولاد تیم دوم جدول است، ما بازی ساده و راحت نداریم. همه تیم‌های لیگ به دنبال کسب نتیجه هستند و آنها از کیفیت خوبی بهره می‌برند. ما می‌دانیم گاهی این نتایج اتفاق می‌‌افتد.

*برای تمدید قراردادها هنوز برخی جزییات ترجمه نشده

سرمربی پرسپولیس در مورد بحث تمدید قرارداد و جلسه‌ای که فردا دارد، تصریح کرد: فردا در این مورد صحبت می‌کنیم، جزئیاتی هست که هنوز ترجمه نکرده‌ام. من و کمک‌هایم پیش می‌رویم تا موضوعات را جزء به جزء حل کنیم. فردا ۷ صبح به باشگاه می‌روم که همه شما خواب باشید (باخنده).

* خیابانی استقلالی است اما فعلا من توجهی به استقلال ندارم

وی در مورد پاسخ جالبی که دیروز به جواد خیابانی داد و اینکه برای خیلی‌ها مهم است نظر او به‌عنوان مربی موفق خارجی در مورد شفر را بداند، گفت:  قبول می‌کنم خیابانی هوادار استقلال است اما فعلاً توجهی به استقلال ندارم. استقلال تیمی خوب است که مربی عالی دارد، بیشتر از این چه باید می‌گفتم. آنها درگیر مشکلات خودشان هستند. من هم به این فکر می‌کنم که چطور به تیم بهتری تبدیل شویم. ما بازیکنان خوبی داریم و از هیچ کسی نمی‌ترسیم. سه سال اخیر از هیچ کسی نمی‌ترسیدیم و دیدگاه خودمان را داریم.

* فریب مشکلات نفت را نمی‌خوریم

برانکو در مورد دیدار تیمش در هفته هجدهم مقابل نفت تهران عنوان کرد: می‌دانیم نفت مشکلات زیادی دارد، ما تیم بهتر، بزرگ‌تر، دارای بازیکنان قوی‌تر و بهره‌مند از شرایط بهتر هستیم و گزینه قطعی برد، ما هستیم، اما با تمام احترامی که برای نفت قائل هستیم، از گول مشکلات این تیم را نمی‌خوریم و این تیم را دست‌کم نخواهیم گرفت. همیشه از بازی مقابل این تیم‌ها بیشتر ترسیدم. آنها از کمترین فرصت استفاده خواهند کرد و ما حریف را دست‌کم نمی‌گیریم.

* هدف ما کسب بیشترین برد در لیگ برتر است

سرمربی پرسپولیس در پایان درمورد اینکه آیا هدفش کسب قهرمانی ۶-۵ هفته زودتر از پایان لیگ است تا تمرکزش را روی آسیا بگذارد، خاطرنشان کرد: هدف‌گذاری ما کسب بیشترین برد و کسب امتیازات است. معلوم نیست ما در هر مسابقه چطور بازی می‌کنیم، اما هدفمان کسب قهرمانی است و سعی می‌کنیم بیشترین گل را در هر بازی بزنیم.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی