مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۳۶۵
زمان انتشار : ۰۸:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴

برانکو به آلن راجرز ملحق می شود؟

زیاد دور نیست، زمانی نیمکت پرسپولیس محلی پرتردد برای حضور مربیان مختلف بود اما حالا برانکو...

به گزارش  در چند سال اخیر اگر به دنبال شنیدن شعار “حیا کن، رها کن” بودید، می بایست به سراغ ورزشگاه آزادی و دیدارهای پرسپولیس می رفتید. نماد بی‌ثباتی نیمکت در لیگ برتر، حالا با ثبات‌ترین تیم فوتبال ایران محسوب می‌شود. توافق با برانکو برای تمدید قرارداد، خبر خوبی برای پرسپولیس بود. تیمی که لیگ چهاردهم با کلکسیونی از مدیران و مربیان مختلف، تبدیل به بی‌ثبات‌ترین نیمکت لیگ برتر شد. در فصل ۹۳/۹۴ دایی، درخشان و برانکو به عنوان مربیان ثابت و عبدی و پانادیچ به عنوان مربیان موقت روی نیمکت پرسپولیس نشستند. حالا بعد از گذشت تقریبا سه سال، پرسپولیس باثبات‌ترین نیمکت لیگ برتر را دارد و می‌خواهد این ثبات را تمدید کند. برانکو، به لحاظ ماندگاری با ثبات‌ترین مربی فعلی لیگ برتر محسوب می‌شود. او اواخر لیگ چهاردهم روی نیمکت پرسپولیس نشست و هنوز، در این تیم حضور دارد.

بعد از او رضا مهاجری سرمربی پدیده که ابتدای لیگ پانزدهم سرمربی این تیم شد، در رده دوم است. شفر، فیروز کریمی و مرزبان هم تازه‌ترین مربیان لیگ روی نیمکت تیم‌های‌شان هستند. اگر اتفاق عجیبی نیفتد، برانکو تا آخر فصل در پرسپولیس می‌ماند و توافق اخیر باشگاه با او، یعنی آن‌ها می‌خواهند برای یک یا چند سال دیگر هم این مسیر را ادامه دهند. ثبات پرسپولیس، نتیجه خوبی هم برای آن‌ها داشته و برانکو در صورت قهرمانی این فصل، در کنار آلن راجرز با دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی تبدیل به پرافتخارترین مربی خارجی سرخپوشان خواهد شد. افتخاراتی که با تمدید قرارداد برانکو، شاید برای سال‌های بیشتری ادامه داشته باشد و او را از راجرز هم جلوتر ببرد.

مسئولان پرسپولیس باید به هرصورت ممکن، برانکو را برای مدت بیشتری نگه دارند زیرا پیش بینی می شود پس از او، نیمکت قرمزها همچون گذشته پرتلاطم شود.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

عمدتاً واکنش پایتخت‌های عربی در قبال تصمیم ترامپ است که بر ابهام‌ها افزوده و جلب توجه می‌کند. همین ابهام به خودی خود توصیف‌کننده شرایطی است که حتما به نفع فلسطینیان نیست. لطفا حیرت‌زده نشوید! رئیس‌جمهور ترامپ و مشاوران امنیت ملی ایالات متحده با اطمینان از عدم واکنش موثر جامعه عرب، تصمیم خود که شورشی تمام‌عیار علیه قوانین بین‌المللی بود را بدون نگرانی اجرا کردند.

رضا دانشمندی محمود احمدی نژاد

رضا دانشمندی

ما بیش از احمدی‌نژاد، به روان‌شناس نیازمندیم