مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۳۶۵
زمان انتشار : ۰۸:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴

برانکو به آلن راجرز ملحق می شود؟

زیاد دور نیست، زمانی نیمکت پرسپولیس محلی پرتردد برای حضور مربیان مختلف بود اما حالا برانکو...

به گزارش  در چند سال اخیر اگر به دنبال شنیدن شعار “حیا کن، رها کن” بودید، می بایست به سراغ ورزشگاه آزادی و دیدارهای پرسپولیس می رفتید. نماد بی‌ثباتی نیمکت در لیگ برتر، حالا با ثبات‌ترین تیم فوتبال ایران محسوب می‌شود. توافق با برانکو برای تمدید قرارداد، خبر خوبی برای پرسپولیس بود. تیمی که لیگ چهاردهم با کلکسیونی از مدیران و مربیان مختلف، تبدیل به بی‌ثبات‌ترین نیمکت لیگ برتر شد. در فصل ۹۳/۹۴ دایی، درخشان و برانکو به عنوان مربیان ثابت و عبدی و پانادیچ به عنوان مربیان موقت روی نیمکت پرسپولیس نشستند. حالا بعد از گذشت تقریبا سه سال، پرسپولیس باثبات‌ترین نیمکت لیگ برتر را دارد و می‌خواهد این ثبات را تمدید کند. برانکو، به لحاظ ماندگاری با ثبات‌ترین مربی فعلی لیگ برتر محسوب می‌شود. او اواخر لیگ چهاردهم روی نیمکت پرسپولیس نشست و هنوز، در این تیم حضور دارد.

بعد از او رضا مهاجری سرمربی پدیده که ابتدای لیگ پانزدهم سرمربی این تیم شد، در رده دوم است. شفر، فیروز کریمی و مرزبان هم تازه‌ترین مربیان لیگ روی نیمکت تیم‌های‌شان هستند. اگر اتفاق عجیبی نیفتد، برانکو تا آخر فصل در پرسپولیس می‌ماند و توافق اخیر باشگاه با او، یعنی آن‌ها می‌خواهند برای یک یا چند سال دیگر هم این مسیر را ادامه دهند. ثبات پرسپولیس، نتیجه خوبی هم برای آن‌ها داشته و برانکو در صورت قهرمانی این فصل، در کنار آلن راجرز با دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی تبدیل به پرافتخارترین مربی خارجی سرخپوشان خواهد شد. افتخاراتی که با تمدید قرارداد برانکو، شاید برای سال‌های بیشتری ادامه داشته باشد و او را از راجرز هم جلوتر ببرد.

مسئولان پرسپولیس باید به هرصورت ممکن، برانکو را برای مدت بیشتری نگه دارند زیرا پیش بینی می شود پس از او، نیمکت قرمزها همچون گذشته پرتلاطم شود.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی