مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۸۰۳
زمان انتشار : ۰۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

برانکو آب پاکی را روی دست پرسپولیسی ها ریخت

برانکو به تازگی به مسئولان باشگاه پرسپولیس به صورت تلویحی اعلام کرده محسن مسلمان و هیچ بازیکن دیگری حق جدایی از این تیم را ندارند، این در حالی است که شنیده می‌شد محسن مسلمان و یکی، دو بازیکن دیگر از شرایط کنونی خود در پرسپولیس راضی نیستند و قصد جدایی دارند.

به گزارش  گفته می‌شد شماره ۷۷ پرسپولیس با پیشنهاد خوبی از سوی یک تیم قطری مواجه شده و می‌خواهد در صورت موافقت باشگاه پرسپولیس نیم‌فصل از این تیم جدا شود

اما برانکو آب پاکی را روی دست همه ریخت!با توجه به حکم فیفا، باشگاه پرسپولیس دو پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی پیش‌رو را از دست داده و از آن محروم است.

به عبارت بهتر سرخپوشان تهرانی در نیم‌فصل و همین‌طور نقل و انتقالات پیش از شروع فصل لیگ هجدهم قادر به خرید بازیکن جدید نیستند. بنابراین باید دو دستی بازیکنان فعلی را حفظ کرده و اجازه جدایی به کسی ندهند.هرچند محسن مسلمان پس از تعویض در بازی الهلال عربستان و لگد زدن به بطری آب مغضوب برانکو شد و جایگاه خود در ترکیب اصلی را به بشار رسن عراقی داد اما کماکان مد نظر سرمربی کروات است. حداقل اینکه برانکو خوب می‌داند قادر به جذب بازیکنی در حد و اندازه‌های محسن مسلمان نیست و در صورت مصدومیت یا محرومیت بشار رسن در پست هافبک هجومی و بازیساز با مشکل بزرگی روبه‌رو می‌شود. از طرفی دیگر نمی‌تواند در این پست بازیکنی بخرد و باید به فکر حفظ محسن مسلمان باشد.

البته احمد نوراللهی از نیم‌فصل دوم قادر است پرسپولیس را در مسابقات همراهی کند اما فراموش نباید کرد این بازیکن آزادشهری بیشتر یک هافبک دفاعی است تا هجومی!کمال کامیابی‌نیا هم شرایطی مشابه نوراللهی دارد و نمی‌توان روی او به عنوان هافبک بازیساز حساب باز کرد.فرشاد احمدزاده که این روزها با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند نیز یک وینگر راست و چپ است و هافبک طراح محسوب نمی‌شود.با این تفاسیر باید به برانکو حق داد که مخالف جدایی حتی یک بازیکن خود در نیم‌فصل باشد.

افکارنیوز : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟