مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۲۵۸
زمان انتشار : ۲۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

بانوان و استادیوم‌های فوتبال؛ همچنان ممنوع

وزیر کشور؛ جاهایی که وزارت ورزش و جوانان هماهنگی هایی صورت داده، توفیقاتی وجود داشته است، اما در حوزه فوتبال هنوز این ممنوعیت جاری است.

به گزارش اختصاصی  به نقل از خبرگزاری ها«عبدالرضا رحمانی» فضلی وزیر کشور روز پنجشنبه در حاشیه همایش سراسری استانداران، فرمانداران و مدیران کل سیاسی و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص سفر وی به قم و مطرح شدن بحث حضور بانوان در ورزشگاه ها در دیدار با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، تصریح کرد: در این دیدار هیچ گونه صحبتی در این خصوص نشد و بیشتر شرایط امنیتی و اجتماعی کشور تشریح شد.

این صحبت ها در شرایطی از سوی وزیر کشور مطرح می شود که وزارت ورزش در مدت اخیر تلاش زیادی کرد که ممنوعیت ورود بانوان را ورزش به ورزش مرتفع کند.

به گزارش ایرناوزیر کشور با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر آن تاکید داشتند بحث حجاب بود، خاطرنشان کرد: جاهایی که وزارت ورزش و جوانان هماهنگی هایی صورت داده، توفیقاتی وجود داشته است، اما در حوزه فوتبال هنوز این ممنوعیت جاری است و کسانی که به ورزشگاه مراجعه کرده بودند دستگیر نشدند، بلکه در جای مناسبی نگه داری شدند.

گردآوری: گروه ورزشی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی