مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۸۲۳
زمان انتشار : ۱۶:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۹

بعد از 5 جلسه محرومیت

بازگشت CR7 به لالیگا

کریس رونالدو ستاره محبوب رئال مادرید پس از 4 بازی محرومیت در لالیگا ، بالاخره در هفته پنجم به مصاف تیم رئال بتیس خواهد رفت و رونالدو اشتیاق زیادی برای ادامه رقابت با لیونل مسی را دارد.

به گزارش  ، کریس رونالدو مرد سال فوتبال اروپا که در سوپرکاپ اسپانیا با حرکتی بچه گانه و هل دادن داور ۵ جلسه محروم شد امشب ساعت ۰۰:۳۰ به مصاف رئال بتیس خواهد رفت. لیونل مسی رقیب سرسخت رونالدو در این ۴ هفته ۹ گل به ثمر رساند و کامل خود را جدا کرد و کفش طلای اروپا فعلا در دستان ستاره آرژانتینی است و اما رونالدو فعلا گلی در این فصل وارد دروازه نکرده است و کار بسیار سختی برابر رقیب سنتی او یعنی مسی دارد. رئال مادرید هم که وضعیت خوبی در جدول ندارد به دنبال جبران اشتباهات خود است و امشب می تواند با برگشت کریس رونالدو به کورس قهرمانی لالیگا بازگردد.

لیست بازیکنان دعوت شده رئال مادرید:

دروازه بانان :ناواس ، کاسیا ، لوکا زیدان 

مدافعان : کارواخال ، راموس ، ناچو ، واران ، مارسلو 

هافبک ها :کروس ، مودریچ ، کاسمیرو ، یورنته ، آسنسیو ، ایسکو ، سبایوس 

مهاجمین : رونالدو ، بیل ، وازکز ، مایورال 

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

امیر محبیان

در سال‌های اخیر در برهه حساسی مانند انتخابات، اصلاح‎طلبان نتوانستند با تکيه بر فعالیت حزبی، پیروزی کسب کنند. اصلاح طلبان هرچند ظاهرا بر تحزب پای فشاری می‌کنند و ساختار جامعه مدنی مورد نظرشان بر پایه نظام حزبی شکل می‌گیرد، ولی به‌واقع در عمل برای ریشه دواندن احزابشان در بستر اجتماعی با دشواری‌های جدی روبرو هستند که این مانع از ژرفا بخشیدن به کار حزبی از سوی آن‌ها می‌شود.

علی دینی ترکمانی

علی دینی ترکمانی

رفع مشکلات اقتصاد ایران مستلزم چیست؟