مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۸۹۷۵
زمان انتشار : ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۳۱

بازگشت عالیشاه به تمرینات پرسپولیس(عکس)

ستاره سرباز پرسپولیس که یکی از پرحاشیه ترین بازیکنان هفته های گذشته بود از امروز تمرینات جدید خود با این تیم را برای درخشش دوباره استارت زد.

به گزارش  امید عالیشاه هافبک مهاجم پرسپولیس که فصل قبل در میانه های راه به خاطر طی کردن دوران سربازی در انتقالی پرسرو صدا راهی تراکتورسازی شد تا هجمه گسترده ای علیه او و احمد نورالهی دیگر سرباز سرخپوشان به راه بیفتد، بعد از پشت سر گذاشتن دوران سربازی در تبریز که با جنجال های زیادی هم توام بود دوباره به اردوی سرخپوشان بازگشت.

این بازیکن که هم زمان با تغییرات مدیریتی تراکتورسازی موفق شد برگه تسویه حساب خود از این باشگاه و یگان خدمتی را دریافت کند و مشکلی برای بازگشت به قهرمان ایران نداشته باشد امروز اولین جلسه تمرینی خود با قهرمان ایران را با انگیزه های بسیار زیاد پشت سر گذاشت؛ به امید این که در فصل جدید مهره ای کلیدی در این تیم قلمداد شود.

بازگشت عالیشاه به اردوی پرسپولیس آن هم در این برهه از فصل که قهرمان ایران همچنان محروم از نقل و انتقال بازیکن است می تواند به عنوان خریدی فوق العاده محسوب شود، خریدی عالی برای تقویت ساختار تهاجمی تا برانکو با کمترین نگرانی از این ساختار تیمش را برای فصل آینده لیگ برتر و مراحل نهایی لیگ قهرمانان آماده کند.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی