مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۷۹۲
زمان انتشار : ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۸

بازداشت دروازه‌بان تیم نفت در طرح جمع‌‌آوری معتادان خیابانی!

روز گذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر همزمان با اجرای طرحی در سه سرکلانتری خرده فروشان و معتادان متجاهر شهر تهران را شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش  روز گذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر همزمان با اجرای طرحی در سه سرکلانتری خرده فروشان و معتادان متجاهر شهر تهران را شناسایی و دستگیر کردند.

در حاشیه اجرای این طرح فردی مدعی شد: من دروازه‌بان تیم نفت تهران در یکی از رده‌های سنی هستم و فوتبال بازی می کنم. بیگناهم، من ورزشکار هستم و اشتباهی در بین معتادان دستگیر شدم.

در محله آریاشهر با دوستانم بودم که مأموران به آنجا آمدند و دو معتاد فرار کردند. در این حین نمی‌دانم چه شد که مرا به عنوان معتاد خرده فروش مواد مخدر دستگیر کردند. من معتاد نیستم. فقط به خاطر قد بلند و نوع پوششم قیافه غلط اندازی دارم.

میزان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی