مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۱۳۹
زمان انتشار : ۰۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۲

بارسلونا 3-0 یوونتوس

بارسلونا و فرار از بحران / پیروزی قاطع برابر بانوی پیر

بارسلونا توانست با درخشش فوق ستاره آرژانتینی کار یوونتوس را تمام کند و انتقام فصل پیش را بگیرد.

به گزارش  ، بارسلونا و یوونتوس امشب ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف همدیگر رفتند و کاتالان ها توانستند با نمایشی فوق العاده پیروزی ای شیرینی در نیوکمپ کسب کنند و صدرنشین گروه D شوند. گل های بازی را دو بار لیونل مسی و یک بار هم ایوان راکیتیچ به ثمر رساند. بارسلونا در این بازی کاملا توانست یوونتوس را مهار کند و بازی را در دست بگیرد. بارسا که فصل پیش در لیگ قهرمانان توسط همین یوونتوس حذف شده بود امشب توانست انتقام بازی قبل را بگیرد و باری دیگر نشان دهد که مدعی سرسخت لیگ قهرمانان است.

شرح گل ها:

بارسلونا ۱ – ۰ یوونتوس: در دقیقه ۴۵ یک دو عالی مسی و سوارز در نهایت مسی را در موقعیت شوت زنی قرار می دهد و مسی با ضربه ای آرام اما با دقت توپ را راهی گوشه دروازه می کند و بازی را ۱-۰ می کند.

بارسلونا ۲ – ۰ یوونتوس: در دقیقه ۵۶ حرکت بسیار عالی مسی از سمت راست و پاس او توسط مدافعان یوونتوس برگشت داده شد و راکیتیچ از موقعیت استفاده کرد و با ضربه ای محکم دروازه بوفون را برای بار دوم باز کرد.

بارسلونا ۳ – ۰ یوونتوس: در دقیقه ۶۹ عبور مسی از دو تا بازیکن یوونتوس و شوت سرکش او به گوشه دروازه ، دروازه بوفون را برای بار سوم باز می کند و بازی را ۳-۰ می کند.

بازی با همین نتیجه ۳-۰ به پایان رسید.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

محمدرضا یزدان‌پرست
امروز، زادروز شاعری است که حتی اگر با کج‌سلیقگیِ مٶلّفان، هیچ ردّپایی در کتاب‌های درسی از او نباشد، نقشِ ماندگارش تا همیشۀ تاریخ، بر تارُک فرهنگ این سرزمین، حک شده است. برای چه با این مقدمه آغاز کردم؟ به دلیل این بیتِ حسین منزوی: "من عاشقِ خودِ تو اَم ای عشق و هر زمان/نامی زنانه بر تو نهادم، بهانه را". آنچنان، تغزّل در وجود او نهادینه بود که می‌شود آموخت باید "عاشق زیست" و "عاشقانه نگریست"؛ بی بهانۀ بود یا نبودِ معشوق.
نصرت الله تاجیک

نصرت الله تاجیک

حاج زلفعلی خان ترامپ و مرگ چندجانبه‌گرایی!

علی نصری

جامعهٔ بیمار تخیلی

سید حمید حسینی

رشد ٧ درصدی اقتصاد بدون نفت