مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۲۴۰
زمان انتشار : ۰۹:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

بادران؛ تیمی که بیشتر از پرسپولیس هوادار‌داشت

به گزارش  تیم بادران حریف پرسپولیس در جام حذفی یکی از تیم‎های نوظهور و تقریبا ناشناخته فوتبال ایران است. این تیم در فصل ۹۵-۹۴ با خرید امتیاز سهمیه لیگ دویی تیم ایرانجواون خورموج به طور حرفه‌ای و رسمی وارد فوتبال شد و در سال ۱۳۹۵ به لیگ دسته اول صعود کرد. در حال حاضر با […]

به گزارش  تیم بادران حریف پرسپولیس در جام حذفی یکی از تیم‎های نوظهور و تقریبا ناشناخته فوتبال ایران است. این تیم در فصل ۹۵-۹۴ با خرید امتیاز سهمیه لیگ دویی تیم ایرانجواون خورموج به طور حرفه‌ای و رسمی وارد فوتبال شد و در سال ۱۳۹۵ به لیگ دسته اول صعود کرد. در حال حاضر با هدایت محمد ربیعی، بادران یکی از بخت‎های اصلی صعود به لیگ برتر هم هست. این تیم در پایان نیم‎فصل اول لیگ یک با ۳۳ امتیاز و بعد از نفت مسجدسلیمان ۳۸ امتیازی در رده دوم جدول قرار دارد.

با وجود تازه تاسیس بودن، تعداد زیاد هواداران این تیم در ورزشگاه آزادی در بازی امروز مقابل پرسپولیس کاملا غیرمنتظره بود. هرچند مدیرعامل این باشگاه وعده حضور ۴۰ هزار نفر از هواداران این تیم را داده بود که به نظر می‌رسید این یک بلوف باشد اما امروز تعداد هواداران این تیم در ورزشگاه آزادی بیشتر از پرسپولیسی‌ها بود. البته می‎توان با قاطعیت گفت که حضور پرشمار هواداران این تیم در ورزشگاه البته بیشتر فعالیت شرکت بادران مربوط می‌شود.

شرکت بادران در سال ۱۳۹۰ با دریافت اولین مجوز بازاریابی شبکه‌ای ایران فعالیت خود را آغاز کرد. مدیراناین شرکت مدعی هستند که نوع فعالیت آنها با شرکت‎های دردسرساز هرمی متفاوت است و فعالیت آنها به صورت شبکه‌ای انجام می‎شود. محصولاتی که در سایت رسمی این شرکت معرفی شده‎اند بیشتر آرایشی، زیبایی، سلامتی، منسوجات و سایر اقلام مشابه هستند.  بخش بزرگی از افرادی که امروز به عنوان هوادار بادران در ورزشگاه آزادی حاضر شده‎اند عضو این شرکت هستند و در این شرکت مشغول فعالیت و بازاریابی هستند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟