مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۰۴۹
زمان انتشار : ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۴

چه بر سر میلانِ پر خرج آمده است؟

این روسونریِ ناامید کننده

حریفان میلان جانانه تر ظاهر شدند، حتی همین تیم های کوچک اروپا، تیم های بزرگ و بزرگ تر سری عشق، ناپولی لیگ را کولاک کرده، اینتر زهرش در دلامادونینا میلانی ها را از پا در آورد، یوونتوس با هیگی آن ها را شکست داد، مقابل گلادیاتورها تسلیم را فریاد زدند و توسط لاتزیو لِه شدند. این حال روز میلان آن قدر آشفته است که میتوان به راحتی آن را درک کرد.

به گزارش گروه ورزشی  | عرفان رفیعی – بازی بزرگ را شکست خورده بودند، همان جدالی که تا پایان دنیا ادامه دار خواهد بود؛ به همان رقیبی باختند که در طی سال های اخیر اوج گرفته و اوج؛ حریف دیرینه ای که بزرگ ترین ناکامی فعلی اش جایگاه سوم است و با این حال دوازده امتیاز از آن ها پیش است.

میلان خرید کرده بود، مثل بزرگان، خرج کرده بود ، مثل بزرگان، افتخارات بی شماری دارد، همانند بزرگان، اما ناکام است، و دوری از بزرگان! آن ها اجازه چنین نمایش ضعیفی را نداشتند، آن هم در یونان، در سن سیرو متوقف شده بودند اما باید بازی برگشت امیدوار کننده ظاهر می شدند، اگرچه همچنان در صدر حضور دارند، اما حال روزشان، کسل کننده، بی انگیزه، ناکام ماندن مثل همیشه، مگر نگفته بودند با خرید هایشان پا به پای بزرگان می درخشند؟ مگر قرار نبود دیاولو را از خواب سنگین بیدار کنند و پیش به سوی لیگ قهرمانان قدم بردارند؟! زمانی که سوت مانوئل ده سوسا مبنی بر پایان نیمه نخست بود، آمار و ارقام برای روسونری افتضاح بود، کاملا تاسف آور بود.

آن ها هیچگاه نتوانستند در محوطه جریمه حریف حتی توپی را لمس کنند، حتی با توپ به دروازه هم نزدیک نشده بودند.
در پایان بازی هشت شوت زده بودند، به امید آن که یکی از آن ها به گل تبدیل شود، اما فقط دو تای آن در چهار چوپ قفس توری آ اِک روانه شده بود.

در شبی که عقاب های دو سر یونانی با رنگ زرد و مشکی ۷۰ درصد ورزشگاه را پوشانده بودند، نمایش خوبی را پیاده کرده و مقابل تیم به اصطلاح پُر مهره میلان قابل ستایش ظاهر شده بودند.

مگر میلانی ها نمی دانند طبق توافق با کمپانی “الیوت منیجمنت” زمانی به آن ها سیصد پنجاه میلیون یورو تعلق می گیرد که راهی لیگ قهرمانان اروپا شوند، اما با نمایش ضعیف در لیگ و حتی اروپا که نگرانی ها را در دور حذفی زنده کرده، باید گفت این شرایط تلخ پایانی نخواهد داشت، تا شبی برسد که روسونری طرفداران عاشقش را با توام از شادی به خانه هایشان بدرقه کند.

حریفان میلان جانانه تر ظاهر شدند، حتی همین تیم های کوچک اروپا، تیم های بزرگ و بزرگ تر سری عشق، ناپولی لیگ را کولاک کرده، اینتر زهرش در دلامادونینا میلانی ها را از پا در آورد، یوونتوس با هیگی آن ها را شکست داد، مقابل گلادیاتورها تسلیم را فریاد زدند و توسط لاتزیو لِه شدند.
این حال روز میلان آن قدر آشفته است که میتوان به راحتی آن را درک کرد.

آن ها شش بازی از نُه دیدار اخیر خود را ناکام در گلزنی بودند، در جریان بازی هایشان میرابِلی (مدیر ورزشی میلان) را خشمگین کرده، در بازی گذشته حتی میرابلی در حین نمایش ضعیف تیم سکو ها را ترک کرده بود.
با این وصف مونتلا جواب قانع کننده ای به افراطی های روسونری نداده است، جواب هوادار را این گونه داده:
هوادار: “بازی خسته کننده بود!”
مونتلا در جواب گفت: “اگر از دیدن بازی خسته میشوی دیگر لازم نیست بیای و من را ببینی!”

با این حال رسانه ها گتوسو اسطوره سابق باشگاه را به نیمکت میلان نزدیک می بینند، برخی از رسانه ها جدی ترین گزینه را پائولو سوسا می دانند، اما همچنان فرصت به مونتلا داده شده، شاید تا ژانویه این صبر لبریز شده، اما این شرایط برای هواداران دیواننه کننده است.

حال باید دید آن ها در دیدار بعدی در لیگ مقابل ساسولو آن هم در ورزشگاه ماپی، مقابل میزبان خود چه خواهند کرد، بازگشت کمی امید به تیم یا سقوط و سقوط.

اما طرفداران میلان عاشق هستند، این جایگاه از تیم در خور این بزرگان نخواهد بود، هوادارانی که سال هاست افتخارات گذشته را در ذهنشان بار ها یاد می کنند و داستان طوفانی دهه های قبل را ورق می زنند..

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی