مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۴۵۴
زمان انتشار : ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

اینتر ۰-۰ ناپولی: صدر جدول تقدیم به یووه

دیدار حساس تیم های اینتر و ناپولی با تساوی 0-0 به پایان رسید تا صدر جدول سری آ در اختیار یوونتوس قرار بگیرد.

به گزارش  ناپلی ها که در دیدار قبلی شان مغلوب رم شده بودند، در این دیدار هم برابر اینتر به تساوی بدون گل رضایت دادند تا با یک بازی بیشتر و یک امتیاز کمتر، پشت سر یووه در رتبه دوم جدول سری آ قرار بگیرند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه ها ایجاد شد اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد. حملات دو تیم ادامه داشت و چیزی نمانده بود که ناپولی در دقیقه ۱۵ به گل برسد اما شوت مارک همسیک را سمیر هاندانوویچ مهار کرد. در ادامه بازیکنان ناپولی تا اندازه ای توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما تلاش شان برای ایجاد موقعیت روی دروازه اینتر ثمری نداشت.

در دقیقه ۳۷ نوبت آنتونیو کاندورا بود که با یک شوت دیدنی، دروازه ناپلی ها را تهدید کند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. تلاش دو تیم در دقایق پایانی نیمه اول هم به جایی نرسید و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

نیمه دوم را اینتر بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که خیلی زود به گل برسد اما ضربه اشکرینیار به تیر دروازه برخورد کرد. بازیکنان ناپولی خیلی سریع به این اتفاق واکنش نشان دادند و اینیسنیه می توانست دروازه میزبان را باز کند اما ضربه او هم از کنار دروازه به بیرون رفت.

حملات دو تیم ادامه داشت اما موقعیت های زیادی روی دروازه ها ایجاد نمی شد. تا اینکه در دقیقه ۶۷، اینیسنیه با عبور از خط دفاعی اینتر، با هاندانوویچ تک به تک شد اما ضربه چیپ او راهی به چهارچوب پیدا نکرد.

دو تیم دقیقه بعد نوبت ادر بود تا در موقعیت گلزنی قرار بگیرد اما او هم نتوانست از موقعیت خوبی که مارسلو بروزویچ برایش ایجاد کرده بود، استفاده کند.

تلاش بازیکنان دو تیم برای رسیدن به گل برتری در دقایق پایانی هم ادامه پیدا کرد و چند موقعیت گلزنی دیگر هم روی دروازه ها ایجاد شد اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و بازی با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار