مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۱۹۸
زمان انتشار : ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

اینتر میلان ۱ – ۱ کروتونه؛ این هفته هم نشد!

اینتر در سن سیرو با کروتونه مساوی کرد.

به گزارش  اینتر با ارائه یک نمایش ضعیف در خانه خود با نتیجه ۱-۱ برابر کروتونه متوقف شد تا برای چهارمین هفته متوالی همین نتیجه حاصل تلاش شاگردان اسپالتی باشد. اولین موقعیت در این دیدار برابر کروتونه ایجاد شد اما ضربه سر تروتا با عکس العمل سمیر هندانوویچ همراه بود.

در ادامه اینتر جریان بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۲۲ و با ارسال دیدنی بروزویچ، ادر موفق شد با یک ضربه سر تماشایی دروازه کروتونه را باز کند.

در ادامه باز هم اینتر بخت هایی را ایجاد کرد. در دقیقه ۳۶ و روی پاس کاندروا، ادر می توانست گل دوم خودش و اینتر را به ثمر برساند اما مدافعان کروتونه مانع شدند.

در ادامه نیمه اول اینتر تلاش زیادی برای افزایش اختلاف داشت که به نتیجه نرسید و نیمه اول با برتری ۰-۱ نراتزوری همراه بود.

اما در دقیقه ۶۰ کروتونه با خلق اولین موقعیت مهم خود و اشتباهات سریالی  مدافعان اینتر، باربریس با ضربه ای دقیق گل تساوی را به ثمر رساند.

۲ دقیقه بعد کروتونه می توانست به گل دوم هم دست یابد اما ضربه بازیکن کروتونه با عکس العمل هندانوویچ همراه بود.

در دقیقه ۷۱ پریشیچ می توانست زننده گل دوم اینتر باشد اما ضربه او با اختلاف فراوان به بیرون رفت. ۹ دقیقه بعد باز هم پریشیچ صاحب فرصت شد اما ضربه ضعیف او راهی به دروازه نیافت.

در دقیقه ۸۸ رافینیا می توانست زننده گل برتری اینتر لقب بگیرد اما ضربه او با مهار کورداز همراه بود تا نهایتا بازی با تساوی ۱-۱ خاتمه یابد.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی