مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۱۹۸
زمان انتشار : ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

اینتر میلان ۱ – ۱ کروتونه؛ این هفته هم نشد!

اینتر در سن سیرو با کروتونه مساوی کرد.

به گزارش  اینتر با ارائه یک نمایش ضعیف در خانه خود با نتیجه ۱-۱ برابر کروتونه متوقف شد تا برای چهارمین هفته متوالی همین نتیجه حاصل تلاش شاگردان اسپالتی باشد. اولین موقعیت در این دیدار برابر کروتونه ایجاد شد اما ضربه سر تروتا با عکس العمل سمیر هندانوویچ همراه بود.

در ادامه اینتر جریان بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۲۲ و با ارسال دیدنی بروزویچ، ادر موفق شد با یک ضربه سر تماشایی دروازه کروتونه را باز کند.

در ادامه باز هم اینتر بخت هایی را ایجاد کرد. در دقیقه ۳۶ و روی پاس کاندروا، ادر می توانست گل دوم خودش و اینتر را به ثمر برساند اما مدافعان کروتونه مانع شدند.

در ادامه نیمه اول اینتر تلاش زیادی برای افزایش اختلاف داشت که به نتیجه نرسید و نیمه اول با برتری ۰-۱ نراتزوری همراه بود.

اما در دقیقه ۶۰ کروتونه با خلق اولین موقعیت مهم خود و اشتباهات سریالی  مدافعان اینتر، باربریس با ضربه ای دقیق گل تساوی را به ثمر رساند.

۲ دقیقه بعد کروتونه می توانست به گل دوم هم دست یابد اما ضربه بازیکن کروتونه با عکس العمل هندانوویچ همراه بود.

در دقیقه ۷۱ پریشیچ می توانست زننده گل دوم اینتر باشد اما ضربه او با اختلاف فراوان به بیرون رفت. ۹ دقیقه بعد باز هم پریشیچ صاحب فرصت شد اما ضربه ضعیف او راهی به دروازه نیافت.

در دقیقه ۸۸ رافینیا می توانست زننده گل برتری اینتر لقب بگیرد اما ضربه او با مهار کورداز همراه بود تا نهایتا بازی با تساوی ۱-۱ خاتمه یابد.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!