مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۹۷۳۷
زمان انتشار : ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰

اوستنده رضائیان را از “خنت” و “بروژ” ربود

یکی از سایت های معتبر خبری بلژیک در واکنش به نهایی شدن حضور ملی پوش ایرانی در باشگاه اوستنده مدعی شد ;i این بازیکن از میانه راه خنت و بروژ مسیر خود را تغییر داد.

به گزارش  رامین رضائیان سرانجام بعد از مدت ها حرف و حدیث سر از بلژیک در آورد و با امضای قراردادی دو ساله به عضویت باشگاه اوستنده در آمد تا دومین لژیونر ایرانی شاغل در این فصل از رقابت ژوپیرلیگ بعد از کاوه رضایی ستاره فصل قبل استقلال لقب بگیرد.

اتفاقی که بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های بلژیکی داشت از جمله سایت wooteball که در خبری پیرامون نهایی شدن این انتقال مدعی شد باشگاه اوستنده ملی پوش ایرانی را از میانه های راه حضور در باشگاه های بروژ و خنت ربوده است. در خبری که این سایت روی خروجی خود قرار داد، به صراحت از نهایی شدن مذاکرات دو باشگاه دیگر با رضائیان صحبت شده است.

سایت wooteball نوشت:« رامین رضائیان ملی پوش ۲۶ ساله ایرانی که از مدت ها قبل پالس های مثبتی از دو باشگاه بروژ و خنت برای امضای قرارداد دریافت کرده بود، در حالی که تنها یک امضا با پوشیدن پیراهن این تیم ها فاصله داشت، به یکباره سر از اوستنده در آورد و بعد از یک هفته تست توانست با امضای قراردادی دوساله پیراهن قرمز این شهر بندری و ساحلی را برتن کند تا اوستنده یکی از کلیدی ترین مهره های تیم ملی ایران را از دو باشگاه دیگر بلژیکی برباید».

نکته جالب این که سایت wooteball مدعی شد در مراسم معارفه رضائیان به طرفداران اوستنده که هم زمان بود با جشن های سنتی مردم این شهر ساحلی در کنار دریا ملی پوش ایرانی هنوز شماره پیراهنی برای خود انتخاب نکرده بود که همین امر با تعجب طرفداران اوستنده روبرو و باعث شد تا مدام سئوالاتی در این خصوص از رضائیان پرسیده شود.

منبع.ورزش سه

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی