مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۸۵۵
زمان انتشار : ۲۲:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰

هتریک سامی خدیرا

اودینزه ۲ – ۶ یوونتوس ؛ یوونتوس ۱۰ نفره هم قوی هست !

یوونتوس در دیداری پرگل توانست اودینزه را به توپ ببندد و به اینتر و ناپولی نزدیک شود.

به گزارش  ، دو تیم یوونتوس و اودینزه امشب ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف هم رفتند که تیم بانوی پیر همانند تصورات بازی را به سود خود تمام کرد و با نتیجه ۶-۲ ضربه سنگینی را به تیم اودینزه زد. یوونتوس با این پیروزی ۲۲ امتیازه شد و به یک قدمی اینتر رسید و در رده سوم ماند و اودینزه هم با این شکست سخت ۶ امتیازه شد و به رده ۱۵ ام سقوط کرد.

گل های این بازی را استیپ پرسیا و دانیل وس برای اودینزه و سامی خدیرا سه بار ، روگانی و پیانیچ برای یوونتوس به ثمر رساندند.

شرح گل ها:

اودینزه ۱ – ۰ یوونتوس : در دقیقه ۸، استایپ پریکا با یک حرکت زیبا در درون محوطه جریمه یوونتوس کیه لینی را یک لحظه جا گذاشت و با یک ضربه پای چپ دقیق دروازه را باز کرد.

اودینزه ۱ – ۱ یوونتوس : در دقیقه ۱۴،  پیانیچ کرنر یوونتوس را روی دروازه ارسال کرد و سمیر مقابل دروازه با یک ضربه سر به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

اودینزه ۱ – ۲ یوونتوس : در دقیقه ۲۰، کوادرادو از سمت راست توپ را روی دروازه اودینزه فرستاد و خدیرا با حضور به موقع در محوطه جریمه با یک ضربه سر دروازه را باز کرد.

اودینزه ۲ – ۲ یوونتوس : در دقیقه ۴۷،  روی یک ضربه آزاد، رودیگر دی پائول توپ را روی دروازه ارسال کرد و دنیلو با یک ضربه سر از فاصله ای نزدیک توپ را وارد دروازه یوونتوس کرد.

اودینزه ۲ – ۳ یوونتوس : در دقیقه ۵۲، بیانکونری در سمت راست زمین حریف صاحب یک ضربه آزاد شد. پائولو دیبالا توپ را روی دروازه ارسال کرد و روگانی با یک ضربه سر گل سوم را به ثمر رساند.

اودینزه ۲ – ۴ یوونتوس : در دقیقه ۵۹، روی یک ارسال ضربه آزاد، روگانی با ضربه سر توپ را مقابل دروازه برای خدیرا مهیا کرد و تانک آلمانی با یک ضربه پای راست گل دوم خودش و گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

اودینزه ۲ – ۵ یوونتوس : در دقیقه ۸۷،  در حالی یوونتوس در حال کنترل بازی با مالکیت بود، خدیرا با یک حرکت رو به جلوی زیبا مدافعان حریف را پشت سر گذاشت و با یک ضربه پای راست محکم هت تریک خود را کامل کرد تا یوونتوس یک پیروزی فوق العاده به دست آورد.

اودینزه ۲ – ۶ یوونتوس : در دقیقه ۹۰، میرالم پیانیچ با یک ضربه پای راست از پشت محوطه جریمه گل ششم این تیم را نیز به ثمر رساند.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!