مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۵۸۰
زمان انتشار : ۱۸:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۰

انتقال کوتینیو به بارسلونا نهایی شده است؟ آغاز فروش لباس های آبی و اناری با نام ستاره برزیلی!

در اتفاقی عجیب، فروشگاه اینترنتی عرضه کننده لباس های باشگاه بارسلونا شروع به فروش لباس های این تیم با نام و شماره فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی لیورپول کرد و با حذف سریع آن به شایعات انتقال این بازیکن به نیوکمپ دامن زد.

به گزارش  ، از تابستان گذشته و ناکامی بارسلونا در جذب فیلیپه کوتینیو، فوق ستاره برزیلی لیورپول، هنوز شایعات انتقال این بازیکن به نیوکمپ داغ است و در داغ ترین اتفاق ممکن، شرکت عرضه کننده لباس های بارسلونا اقدام به عرضه لباس های آبی و اناری با و نام و شماره این بازیکن سرشناس کرد.

به نقل از fourfourtwo، این شرکت در صفحه ای که برای عرضه لباس بارسلونا با نام و شماره کوتینیو ایجاد کرده بود و بلافاصله آنرا حذف کرد نوشته بود:

فیلیپه کوتینیو آماده درخشش در بارسلونا است. پیراهن بارسلونای ۱۸-۲۰۱۷ خود با نام این اعجوبه را همین حالا دریافت کنید. این محصول تا ۶ ژانویه با قابلیت تغییرات به میل شخص عرضه می شود.

شایعات بازار نقل و انتقالات از پیشنهاد هنگفت ۱۱۵ میلیون یورویی بارسلونا برای جذب کوتینیو گزارش می دادند که بنا بر ادعای رسانه ها توسط لیورپول رد شده است.

کوتینیو در فصل جاری لیگ برتر انگلیس ۷ گل به ثمر رسانده و ۶ پاس گل برای هم تیمی هایش فراهم کرده است.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی