مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۵۸۰
زمان انتشار : ۱۸:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۰

انتقال کوتینیو به بارسلونا نهایی شده است؟ آغاز فروش لباس های آبی و اناری با نام ستاره برزیلی!

در اتفاقی عجیب، فروشگاه اینترنتی عرضه کننده لباس های باشگاه بارسلونا شروع به فروش لباس های این تیم با نام و شماره فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی لیورپول کرد و با حذف سریع آن به شایعات انتقال این بازیکن به نیوکمپ دامن زد.

به گزارش  ، از تابستان گذشته و ناکامی بارسلونا در جذب فیلیپه کوتینیو، فوق ستاره برزیلی لیورپول، هنوز شایعات انتقال این بازیکن به نیوکمپ داغ است و در داغ ترین اتفاق ممکن، شرکت عرضه کننده لباس های بارسلونا اقدام به عرضه لباس های آبی و اناری با و نام و شماره این بازیکن سرشناس کرد.

به نقل از fourfourtwo، این شرکت در صفحه ای که برای عرضه لباس بارسلونا با نام و شماره کوتینیو ایجاد کرده بود و بلافاصله آنرا حذف کرد نوشته بود:

فیلیپه کوتینیو آماده درخشش در بارسلونا است. پیراهن بارسلونای ۱۸-۲۰۱۷ خود با نام این اعجوبه را همین حالا دریافت کنید. این محصول تا ۶ ژانویه با قابلیت تغییرات به میل شخص عرضه می شود.

شایعات بازار نقل و انتقالات از پیشنهاد هنگفت ۱۱۵ میلیون یورویی بارسلونا برای جذب کوتینیو گزارش می دادند که بنا بر ادعای رسانه ها توسط لیورپول رد شده است.

کوتینیو در فصل جاری لیگ برتر انگلیس ۷ گل به ثمر رسانده و ۶ پاس گل برای هم تیمی هایش فراهم کرده است.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟