مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۲۵۶
زمان انتشار : ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۲

امیری: AFC را در جریان طلب‌مان از نفت قرار خواهیم داد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر قرار باشد فردی پاسخگوی طلب‌مان از باشگاه نفت نباشد از طریق کنفدراسیون آسیا اقدام خواهیم کرد.

به گزارش  وحید امیری در مورد حضورش در وزارت نفت برای پیگیری مطالباتش از باشگاه نفت تهران اظهار داشت: متأسفانه هیچ مسئولی پاسخگوی مطالبات ما از باشگاه نفت نیست و امروز هم خدمت آقای شریف حسینی رسیدیم تا بلکه او به مشکل‌مان رسیدگی کند.

وی ادامه داد: وزیر نفت در اسفند ماه سال گذشته گفت، شریف حسینی مسئول رسیدگی به پرونده مطالبات ماست، اما الآن او می‌گوید هیچ‌کاره است! واقعاً نمی‌دانیم حرف‌های‌مان را باید به چه فردی و چه مسئولی بگوییم. همچنان بلاتکلیف هستیم و اگر این روند ادامه پیدا کند مجبوریم به‌شکل دیگری اقدام کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: باشگاه نفت نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و اگر به مشکل ما رسیدگی نشود AFC را در جریان طلب‌مان از باشگاه نفت قرار خواهیم داد. البته می‌دانیم این قضیه به‌ضرر فوتبال ایران خواهد شد، اما چاره‌ای جز این کار نداریم.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!