مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۲۵۶
زمان انتشار : ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۲

امیری: AFC را در جریان طلب‌مان از نفت قرار خواهیم داد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر قرار باشد فردی پاسخگوی طلب‌مان از باشگاه نفت نباشد از طریق کنفدراسیون آسیا اقدام خواهیم کرد.

به گزارش  وحید امیری در مورد حضورش در وزارت نفت برای پیگیری مطالباتش از باشگاه نفت تهران اظهار داشت: متأسفانه هیچ مسئولی پاسخگوی مطالبات ما از باشگاه نفت نیست و امروز هم خدمت آقای شریف حسینی رسیدیم تا بلکه او به مشکل‌مان رسیدگی کند.

وی ادامه داد: وزیر نفت در اسفند ماه سال گذشته گفت، شریف حسینی مسئول رسیدگی به پرونده مطالبات ماست، اما الآن او می‌گوید هیچ‌کاره است! واقعاً نمی‌دانیم حرف‌های‌مان را باید به چه فردی و چه مسئولی بگوییم. همچنان بلاتکلیف هستیم و اگر این روند ادامه پیدا کند مجبوریم به‌شکل دیگری اقدام کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: باشگاه نفت نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و اگر به مشکل ما رسیدگی نشود AFC را در جریان طلب‌مان از باشگاه نفت قرار خواهیم داد. البته می‌دانیم این قضیه به‌ضرر فوتبال ایران خواهد شد، اما چاره‌ای جز این کار نداریم.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار