مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۹۰۳
زمان انتشار : ۰۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

حاشیه های آقای جادوگر؛

الماس خاله: با حضور کریمی سپیدرود آرامش و شخصیت پیدا کرد | نیک نظر: اکنون وقت جنگیدن با همه دنیا نیست

به هرحال باید منتظر ماند و دید درگیری های کریمی با دست های پشت پرده، عوامل نود و کمیته انضباطی به کجا می رسد و چشم سپیدرود رشت بلاخره رنگ آرامش به خود می بیند یا خیر!

گزارش  بدون تردید یکی از نوابغ فوتبال ایران است که در نقطه‌ی اوج کارنامه‌ی خود به نام بایرن مونیخ آلمان رسید. در آستانه پیوستن به استقلال بود که سر از پرسپولیس در آورد. مدتی را در کشورهای حاشیه خلیج فارس دنبال کرد و پس از آن به اروپا رفت. دوران فوتبالی جادوگر دوباره به ایران گره خورد و سر از استیل آذین، پرسپولیس و تراکتورسازی در آورد.

حال پس از چند سال دوباره وارد مستطیل سبز شده است و عنوان مربی را یدک می‌کشد. تصمیمات اشتباه داوری بار دیگر صدای او را در آورد تا جایی که یقه‌ی مجری برنامه نود را گرفت و باز هم به تیتریک تبدیل شد.

کریمی چند روز پیش از سمت مربیگری سپیدرود استعفا کرد اما مدیر عامل این درخواست را نپذیرفت.

الماس خاله: با حضور کریمی سپیدرود آرامش و شخصیت پیدا کرد
محمدرضا الماس خاله،بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت در این باره به خبرنگار ما می گوید:  استعفای علی کریمی برای ما کار را سخت کرد، بازیکنان دوست ندارند علی کریمی از سپیدرود جدا شود.

وی با تأکید براینکه با حضور علی کریمی سپیدرود آرامش و شخصیت پیدا کرده است،می افزاید: خوشبختانه مالک باشگاه با استعفای سرمربی مخالف کرده است و علی کریمی زمان تمرین بعدی را هم اعلام کرده است.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت با بیان اینکه شرایط سختی را در پیش داریم، اضافه می کند: امیدواریم با وجود تمام حواشی بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

نیک نظر: کریمی صریح است اما الان وقت جنگیدن با همه آدم ها نیست

رضا نیک نظر، بازیکن سابق تیم های ملوان و سپید رود نیز در گفتگو با  می گوید: علی کریمی بازیکن بزرگ و دوست داشتنی است و  به عنوان چهره مردمی و میهن دوست و صریح قابل احترام است.

وی با اشاره به اینکه مردم بعد از سال ها چشم انتظاری سپیدرود را در لیگ برتر دیدند، ادامه می دهد: سپیدرود نباید به راحتی موقعیت حصور در لیگ برتر را از دست بدهد.

نیک نظر با تأکید براینکه حرف های علی کریمی واقعیت است، اضافه می کند: کریمی صریح است و حقیقت را می گوید ولی الان وقت جنگیدن با همه آدم ها نیست و مسئولیت وی سنگین است.

پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه چشم همه مردم به سپیدرود به عنوان تنها سهمیه لیگ برتری استان است،می گوید: بهترین کار این است که علی کریمی از حق تیمش دفاع کند.

وی  با اشاره به اینکه علی کریمی نباید وارد حاشیه شود، اظهار می کند: علی کریمی تمام هم و غم خود را برای نگهداشتن سپیدرود در لیگ برتر به کار بگیرد.

***

به هرحال باید منتظر ماند و دید درگیری های کریمی با دست های پشت پرده، عوامل نود و کمیته انضباطی به کجا می رسد و چشم سپیدرود رشت بلاخره رنگ آرامش به خود می بیند یا خیر!

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی