مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۸۸۱
زمان انتشار : ۰۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳

افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس شد

مدافع و کاپیتان سابق پرسپولیس که دانش آموخته تا سطح دکترای تربیت بدنی و لیسانس حرفه‌ای مربیگری (برولایسنس) از فیفا است، سابقه مربیگری و سرمربیگری را هم در پرسپولیس داشته است.یکی از آخرین مسولیت‌های وی نیز مدیریت اجرایی تیم ملی بوده است. در جریان این معارفه، برانکو ایوانکوویچ نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های محمود خوردبین از حضور افشین پیروانی ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش  طبق احکام جدید افشین پیروانی به عنوان سرپرست جدید تیم پرسپولیس منصوب شد.

افشین پیروانی، بازیکن سابق پرسپولیس که مدتی نیز مدیر تیم‌های ملی بود، از سوی حمیدرضا گرشاسبی طی حکمی به عنوان سرپرست جدید این تیم معرفی شد و جانشین محمود خوردبین شد.

پیروانی، مدافع سابق و شماره ۵ این تیم که پیش از این در زمان حضور علی دایی به عنوان کمک مربی در این تیم فعالیت می‌کرد، بعد از جدایی مدتی در کنار کارلوس کی‌روش به عنوان مدیر تیم‌های ملی فعالیت می‌کرد که بعد از مدتی سرمربی تیم ملی دستور به کنار گذاشتن مربیان ایرانی گرفت.

پیروانی اکنون به عنوان سرپرست جدید این تیم جانشین محمود خوردبین خواهد شد و سرپرست کهنه‌کار سرخپوشان نیز از سوی مدیریت باشگاه به عنوان قائم مقام انتخاب شده است.

خوردبین که باسابقه‌ترین سرپرست این باشگاه با حضوری ۵۰ ساله در این تیم را برخودار است از دیدار آتی راهی باشگاه خواهد شد تا رسما کار خود را به عنوان قائم مقام آغاز کرده و پیروانی نیز به عنوان سرپرست امروز در محل تمرین این تیم به همراه مدیریت باشگاه مراسم معارفه خود را در جمع بازیکنان برگزار کرد.

در مراسم معارفه افشین پیروانی با اشاره به سوابق طولانی او در پرسپولیس و تیم ملی و کاپیتانی او اعلام شد از این پس مسوولیت تیم در خارج از زمین فوتبال بر عهده وی خواهد بود.

مدافع و کاپیتان سابق پرسپولیس که دانش آموخته تا سطح دکترای تربیت بدنی و لیسانس حرفه‌ای مربیگری (برولایسنس) از فیفا است، سابقه مربیگری و سرمربیگری را هم در پرسپولیس داشته است.

یکی از آخرین مسولیت‌های وی نیز مدیریت اجرایی تیم ملی بوده است. در جریان این معارفه، برانکو ایوانکوویچ نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های محمود خوردبین از حضور افشین پیروانی ابراز خوشحالی کرد.

برانکو در مراسم معارفه او گفت: او از شاگردان خوب خود من در تیم ملی بود. او را به خوبی می‌شناسم. ضمن اینکه از چهره‌های شناخته شده و با ارزش در فوتبال ایران است. او در پرسپولیس جزو نفراتی بوده که بیشترین بازی و کاپیتانی را انجام داده است. به این ترتیب بازیکنان هم می‌توانند مسائل خود را با او در میان بگذارند.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی