مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۳۵۲
زمان انتشار : ۰۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۹

افشای علت بی میلی هازارد به تمدید با چلسی

تیری هازارد، پدر ادن هازارد، ستاره خط میانی چلسی امروز فاش ساخت که چرا پسرش تمایلی برای تمدید قرارداد با باشگاه لندنی ندارد.

به گزارش  ادن هازارد زمانی که سن کمی داشت، بلژیک را به مقصد فرانسه ترک گفت و سال ۲۰۰۵ به تیم های پایه ای لیل اضافه شد. او سال ۲۰۰۷ توانست به تیم اول باشگاه راه یابد و کمک کرد این تیم در سال ۲۰۱۱ قهرمان لوشامپیونا شود.

درخشش هازارد در ترکیب لیل باعث شد او سال ۲۰۱۲ به چلسی بپیوندد؛ تیمی که به تازگی قهرمان اروپا شده بود. او در ۵ سال گذشته دو قهرمانی لیگ جزیره را با آبی ها کسب کرده و ۴ بار نیز نامزد دریافت توپ طلا شده است.

عناوینی چون بهترین بازیکن جوان لیگ و نیز بهترین بازیکن فصل لیگ برتر نیز نصیب او شده است با این حال هازارد همچنان در رویای رسیدن به رئال مادرید به سر می برد. او هرگز در مصاحبه های خود این نکته را که رویای او کار کردن زیر نظر زیدان است را رد نکرده است.

مصاحبه ای از پدر هازارد با نشریه “Le Soir” مهر تاییدی زده بر عشق ابدی ادن به کهکشانی ها.

او در مصاحبه اخیر خود صحبت هایی کرده که بدون شک رئالی ها را خوشحال خواهد کرد:« ادن دوست ندارد با چلسی تمدید کند و قرارداد فعلی خود را بهبود ببخشد؛ چرا که رویای او بازی برای رئال است. جایی که همیشه دوست داشته در آن حضور داشته باشد.

البته الان که این حرف ها را می زنم، با اطمینان می گویم که هیچ تماسی بین مسئولان رئال با ادن وجود نداشته و قراردادی هم امضا نشده است. او عضوی از باشگاه چلسی است و تمرکز کامل او روی بازی های پیش رو معطوف شده است ولی مشخص نیست در آینده چه اتفاقی می افتد.»

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی