مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۸۰۵
زمان انتشار : ۱۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳

افشاگری بنزما علیه مورینیو پس از ۷ سال

کریم بنزما 7 سال پس از مصاحبه تاریخی مورینیو، فاش ساخت که چه واکنشی علیه مربی سابق خود نشان داده است.

به گزارش  سال ۲۰۱۰ و پس از یکی از بازی های رئال که مهاجمانی چون بنزما فرصت های خوبی را برای گلزنی از دست داده بودند، مورینیو در نشست خبری، ستاره فرانسوی تیمش را به گربه تشبیه کرد. آقای خاص گفت که با گربه هم می توان به شکار رفت ولی تاثیر یک سگ را نخواهد داشت. گویا این تشبیه باعث خشم کریم شده بود.

بنزما در مورد این اظهارنظر جنجالی مورینیو به کانال پلاس گفت:« من و مورینیو همیشه رابطه خوبی با هم داشتیم ولی پس از آن مصاحبه که بازتاب زیادی هم داشت، یک چیزی بین ما تغییر کرد. تعبیرها از حرف های مورینیو مثبت نبودند. پس از آن به تدریج او احترام خودش را نزد من از دست داد.

برداشت من این بود که مورینیو آن حرف ها را به شوخی زده است. یادم می آید که یک ساعت باهم حرف زدیم. به او گفتم که من به عنوان مربی به شما احترام می گذارم و توقع احترام متقابل را دارم. پس از آن دیگر او بحثی در مورد گربه و سگ و این نوع تشبیهات انجام نداد. من آدمی خجالتی هستم ولی وقتی کسی شوخی زشتی انجام می دهد، من هم واکنش تندی نشان می دهم.»

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟