مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۷۷۵
زمان انتشار : ۱۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۵

اظهارنظر سرمربی مکابی رژیم صهیونیستی درباره غیبت لژیونرهای ایرانی

یوردی کرایف، سرمربی تیم فوتبال مکابی رژیم صهیونیستی در نشست خبری پیش از بازی با پانیونیوس در لیگ اروپا به اظهارنظر درباره غیبت ملی‌پوشان ایرانی تیم یونانی پرداخت.

به گزارش  تیم‌های فوتبال مکابی رژیم صهیونیستی و پانیونیوس یونان (پنجشنبه) در بازی رفت مرحله سوم مقدماتی لیگ اروپا رودرروی هم قرار می‌گیرند. مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی، ملی‌پوشان ایرانی پانیونیوس همراه این تیم به سرزمین‌های اشغالی سفر نکردند و در بازی برگشت هم غایب خواهند بود.

در این میان یوردی کرایف، سرمربی هلندی تیم مکابی رژیم صهیونیستی در نشست خبری پیش از بازی پانیونیوس یونان درباره غیبت مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی به خبرنگاران گفت: برای من سخت است که در این رابطه نظرم را بیان کنم، زیرا پانیونیوس از این مشکل رنج می‌برد و مربوط به ما نیست. این یک مسئله سیاسی است.

کرایف درباره بازی با پانیونیوس هم اظهار داشت: یونان لیگ خوبی دارد و این اشتباه است که ما فکر کنیم بهتر از پانیونیوس هستیم. تیم مکابی هم مشکلاتی دارد و برای مثال میها هنوز هم نمی‌تواند زیاد بازی کند.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی