مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۶۵۸
زمان انتشار : ۰۰:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹

اسطوره ایتالیا تاریخ خداحافظی خود را مشخص کرد

آندره پیرلو، ستاره سابق فوتبال ایتالیا تاریخ بازی خداحافظی خود را مشخص کرد.

به گزارش  بازیکن سابق اینتر، رجینا، میلان، یوونتوس و نیویورک سیتی تصمیم گرفت تا پایان سال ۲۰۱۷ از دنیای فوتبال خداحافظی کند و حالا قصد دارد در آخرین دیدار دوران ورزشی خود در تاریخ ۲۱ می در استادیوم سن سیرو به میدان رفته و عواید حاصل از این مسابقه را صرف امور خیریه کند.

پیرلو هنگام دریافت جایزه ای در شهر زادگاهش برشیا گفت: “این دیدار فرصتی ویژه برای اشتراک گذاشتن کاری است که ما بیش از همه چیز به آن علاقمندیم. این بازی در سن سیرو، محل برگزاری نبرد های فراوانی در طول سال های اخیر و در تاریخ در ۲۱ می برگزار خواهد شد.”

پیرلو در مورد آینده خود گفت: “من فقط تا به حال فوتبال بازی کرده ام، بنابراین فکر می کنم در این دنیا باقی خواهم ماند. مربیگری یک فرضیه است، اما من هنوز نمی دانم چه کاری خواهم کرد. من باید برای مدتی با خودم خلوت کرده و سپس تصمیم بگیرم که چه کاری انجام خواهم داد.”

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی