مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۹۴۰
زمان انتشار : ۱۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳

پیشکسوت فوتبال ایران در گفتگو با اختصاصی:

استقلال با شفر شکل و ساختار تیمی خوبی پیدا کرده است | همه تیم های بزرگ دنیا روز بد دارند | بازی با السد قطر روز بد پرسپولیس بود

فرشاد پیوس با بیان اینکه استقلال با شفر شکل و ساختار تیمی خوبی پیدا کرده است، گفت: همه تیم های بزرگ دنیا روز بد دارند و بازی با السدقطر روز بد پرسپولیس بود.

فرشاد پیوس در گفتگو با اختصاصی درباره عملکرد پرسپولیس و استقلال در جام باشگاه های آسیا، اظهار کرد: استقلال با شفر شکل و ساختار تیمی خوبی پیدا کرد ه است.

حتما ببینید: با این نشانه ها متوجه شوید که سنگ کلیه دارید یا نه!؟ 

پیشکسوت فوتبال ایران با تأکید براینکه شفر به ارنج اصلی استقلال رسیده است،  گفت: مربی خیلی خوبی است و استقلال می تواند با شکست الهلال از گروه خود به مرحله بعد صعود کند و نشان داد حرف برای گفتن دارد.

پیوس با اشاره به اینکه همه تیم های بزرگ دنیا روز بد دارند، اضافه کرد: بازی با السدقطر روز بد پرسپولیس بود، بازیکنان پرسپولیس مغرور بودند، ولی شکست از ارزش های بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس کم نمی کند.

وی با بیان اینکه فشارها بروی تیم پرسپولیس زیاد بوده است، گفت: بازیکنان پرسپولیس سنگین بودند و با افت بدنی مواجه شدند.

پیوس با تأکید براینکه بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس باید شکست مقابل السد قطر را فراموش کنند، اظهار کرد: باید به بازی با استقلال خوزستان و دربی فکر کنند، فاصله بین خط حمله و دفاع زیاد است و باید این ضعف را بر طرف کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی