مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۲۱۶
زمان انتشار : ۱۰:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

مربی تیم ملی کشتی آزاد در گفتگو با اختصاصی:

استعفای خادم شوک بزرگی بود

معصومی با بیان اینکه استعفای رسول خادم شوک بزرگی بود، گفت: تلاش کردیم شوک استعفای رسول خادم را از تیم ملی دور کنیم.

فردین معصومی در گفتگو با  اختصاصی درباره استعفای رسول خادم، اظهار کرد: استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون شوک بزرگی بود و هضم این موضوع سخت بود.

مربی تیم ملی کشتی آزاد با اشاره به اینکه تلاش کردیم شوک استعفای رسول خادم را از تیم ملی دور کنیم، گفت: تا حد زیادی در این کار موفق بودیم.

معصومی با بیان اینکه چه بخواهیم و چه نخواهیم این حواشی وارد بدنه کاروان اعزامی کشتی ایران به مسابقات آسیایی شد،اضافه کرد:  نایب قهرمانی در این شرایط در رقابت های آسیایی نتیجه خوبی بود.

مربی تیم ملی کشتی آزاد با تأکید براینکه کشتی گیران، ورزشکاران بی ادعایی هستند، اظهارکرد: کشتی گیران ما در میادین مختلف از اعتبار و حیثیت کشتی ایران دفاع کرده اند و باز هم در این مسیر گام های بلند تری برخواهند داشت.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه ورزشی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی