مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۲۳۲
زمان انتشار : ۰۰:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷

ارتش سرخ در آستانه انفجار/ طاهری برای رفتن از پرسپولیس مصمم است

علی اکبر طاهری همچنان در جدایی از پرسپولیس مصمم است، اما وزیر ورزش استعفایش را قبول نمی‌کند.

به گزارش  آن طور که مشخص است طاهری عزم خود را برای رفتن جزم کرده است و به هر طریق می خواهد عطای خود را به بقایش در مدیریت پرسپولیس ببخشد.

شنیده ها حاکی از آن است که طاهری به ستوه آمده است و قصد دارد این بار در کنارگیری اش از پرسپولیس مصمم بماند و این تیم را رها کند.

پیش از این درباره ناراحتی طاهری و ایجاد شکاف میان او و وزیر ورزش و جوانان صحبت کردیم اما مردد بودیم که طاهری روی استعفایش سرسختانه بماند و ساز جدایی کوک کند.

این روزها از هر دری نام گزینه ای را می شنویم که قصد دارد مدیر عامل پرسپولیس شود. دادکان، عابدینی، منتقمی و گرشاسبی گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس هستند. حتی هدایتی هم که ماه ها سکوت کرده بود این روزها بیشتر در محافل فوتبالی دیده می شود و درباره وضعیت پرسپولیس صحبت می کند.

البته گفته می شود بحث حضور نفراتی مانند عابدینی و دادکان به عنوان مدیر عامل پرسپولیس جدی نیست. عابدینی بازنشسته وزارت کشور است و دادکان هم با برخی معاونان تاثیرگذار وزارت ورزش و جوانان اختلاف نظر جدی دارد. به احتمال زیاد رقابت بین گرشاسبی و منتقمی برای مدیر عاملی پرسپولیس ست و منتقمی هم شانس زیادی برای نشستن روی صندلی مدیریت سرخپوشان پایتخت دارد.

البته منتقمی اعلام کرده که صحبتی با او برای برعهده گرفتن مدیر عاملی پرسپولیس نشده است و دوست ندارد که این سمت را قبول کند. به هر حال با توجه به مشکلات زیاد پرسپولیس کسی راغب نیست که مدیرعامل این تیم شود و سعی می کند در محیطی به دور از هیاهو کار کند.

محمد رضا حاج بیگی عضو هیئت مدیره پرسپولیس امروز اعلام کرد که اگر طاهری اصرار به جدایی داشته باشد در آن صورت اعضای هیئت مدیره نمی توانند مانع جدایی طاهری شوند و فرد دیگری را به عنوان مدیر عامل انتخاب می کنند.

به هر حال پرسپولیس در این مقطع ضربه شدیدی می خورد چرا که حساس ترین روزها را سپری می کند و به طور حتم سلطانی فر از اهمیت این موضوع باخبر است و می داند تغییرات در مدیریت پرسپولیس چه مثبت و چه منفی تبعات فراوانی دارد.

وزیر ورزش و جوانان صبح دیروز مخالفت خود را با استعفای طاهری اعلام کرد اما طاهری در مصاحبه ای بیان کرد که دیگر بر نمی گردد و راهی کربلا شد.

این اتفاقات و نقل و قول ها هر نتیجه ای در پی داشته باشد دل هوادار را به درد می آورد. هواداری که با این تیم زندگی می کند و کوچکترین خبری دل او را می آزارد.

پرسپولیس این روزها مثل بمب دینامیت می ماند که هر لحظه بوی انفجار می دهد. امیدواریم وزارت ورزش و جوانان اهمیت این موضوع را درک کند و بهترین تصمیم را در مورد تیم پرطرفدار پایتخت بگیرد.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی