مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۶۵۶
زمان انتشار : ۱۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰

ابراهیمی: شک نکنید در لیگ‌برتر می‌مانیم

بازیکن سپیدرود با ابراز امیدواری به برگشت قدرتمند تیمش به رقابت های لیگ برتر در دور برگشت، از انگیزه بالای هم تیمش هایش برای برد مقابل نفت تهران خبر داد.

به گزارش  حسین ابراهیمی هافبک سپیدرود رشت درباره تمرینات روزهای اخیر تیمش زیرنظر امید روانخواه و بازی روز جمعه مقابل نفت تهران به خبرنگار ما گفت: خوشبختانه چند روزی است که تمرینات مان را با آقای روانخواه استارت زده ایم و شرایط خوبی داریم. خدا را شکر هم بچه ها و هم هواداران حضور آقای روانخواه را پذیرفته اند و با حضور در تمرینات، تمام و کمال اعلام حمایت کرده اند.

وی افزود: ما در شرایطی هستیم که باید به دور از مسائل حاشیه ای تنها به موفقیت فکر کنیم. برای نیم فصل دوم و فرار از قعر جدول کار سختی داریم و از  همین ابتدای کار باید از هر بازی نهایت امتیاز را برداریم به خصوص بازی های داخل خانه که از حمایت هواداران مان نیز برخورداریم.

حسینی با اشاره به اینکه قرار است ظرف یکی دو روز آینده یک مهاجم گرجستانی به جمع شان اضافه شود، گفت: ظاهراً با یک مهاجم خوب گرجستانی توافق کرده اند و امروز با او قرارداد بستند. این بازیکن از فردا به ما ملحق می شود. ضمن اینکه آقای محمدرضا مهدوی نیز که سالها در تیم ما حضور داشتند، دوباره به جمع مان بازگشتند و امیدوارم همه این اتفاقات خوب در نهایت به سود سپیدرود تمام شود.

وی ادامه داد: ما این هفته باید به مصاف نفت تهرانی برویم که حالا با سرمربی جدید خود انگیزه زیادی دارند. ما در دیدار رفت هم بازی خوبی مقابل این تیم به نمایش گذاشتیم و اتفاقا از حریف هم پیش افتادیم. ولی باید قبول کرد بچه های ما تجربه لازم را نداشتند و نتوانستند نتیجه را حفظ کنند. اما الان شرایط تغییر کرده و بازیکنان ما پخته تر از قبل شده اند.

هافبک سپیدرود در پایان خاطرنشان کرد: شک نکنید تیم ما در لیگ برتر باقی می ماند و این پتانسیل را داریم که تا میانه های جدول صعود کنیم. امید روانخواه بهرحال ریسک بزرگی کرده اما با تیم ما غریبه نیست و ابتدای فصل در جریان روند کار ما بوده است بنابراین می توان به آینده سپیدرود خوشبین بود.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟