مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۶۲۶
زمان انتشار : ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

آ اس رم ۱-۰ شاختار دونتسک؛ صعود جالوروسی به مرحله یک چهارم نهایی

رم توانست در خانه شاختار دونتسک را حذف کند.

به گزارش  دو تیم آ اس رم و شاختار دونتسک از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه المپیکو به مصاف هم رفتند. دیدار رفت با نتیجه ۲-۱ به نفع شاختار به پایان رسیده بود.

آ اس رم برای صعود به دور بعد نیازمند حداقل برد ۱-۰ بود و به همین دلیل هجومی تر از مهمان کار را آغاز کرد. شاگردان دی فرانچسکو حملات زیادی سمت دروازه شاختار طراحی کردند اما هیچ کدام نتیجه بخش نبود تا نیمه اول با نتیجه ۰-۰ به پایان برسد.

در نیمه دوم فشار رم افزایش یافت و آن ها توانستند در دقیقه پنجاه و دو توسط ادین ژکو به گل دست پیدا کردند و حالا رم تیم صعود کننده به دور بعد بود. در ادامه نیز شاختار حملات پراکنده ای سمت دروازه آلیسون کرد اما زهر دار نبودند تا رم با نتیجه ۱-۰ به دور بعد صعود کند.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید مجتبی حسینی

امروز، اگرچه به لطف وجود شبکه‌های اجتماعی،‌ فضا بازترشده و همین اندک شفافیت موجود هم از صدقه سر همین شبکه‌هاست، اما هنوز جای سازوکارهای قانونی برای حمایت از رسانه‌های آزادی که بتوانند با شجاعت به کشف و افشای مفاسد بپردازند خالیست. هنوز هم آنجا که پای رسانه‌های شناسنامه‌دار در افشای چنین مفاسدی به میان می‌آید، تیغ برخورد قضایی و امنیتی بالای سرشان خودنمایی می‌کند و محافظه‌کاری را بر قلمشان جاری.

افسانه هزارپایان

زینب علیپور

نگاهی به مجموعه طنز «افسانه هزارپایان»| روایت افسانه ای که نیمه کاره ماند!