مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۶۲۶
زمان انتشار : ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

آ اس رم ۱-۰ شاختار دونتسک؛ صعود جالوروسی به مرحله یک چهارم نهایی

رم توانست در خانه شاختار دونتسک را حذف کند.

به گزارش  دو تیم آ اس رم و شاختار دونتسک از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه المپیکو به مصاف هم رفتند. دیدار رفت با نتیجه ۲-۱ به نفع شاختار به پایان رسیده بود.

آ اس رم برای صعود به دور بعد نیازمند حداقل برد ۱-۰ بود و به همین دلیل هجومی تر از مهمان کار را آغاز کرد. شاگردان دی فرانچسکو حملات زیادی سمت دروازه شاختار طراحی کردند اما هیچ کدام نتیجه بخش نبود تا نیمه اول با نتیجه ۰-۰ به پایان برسد.

در نیمه دوم فشار رم افزایش یافت و آن ها توانستند در دقیقه پنجاه و دو توسط ادین ژکو به گل دست پیدا کردند و حالا رم تیم صعود کننده به دور بعد بود. در ادامه نیز شاختار حملات پراکنده ای سمت دروازه آلیسون کرد اما زهر دار نبودند تا رم با نتیجه ۱-۰ به دور بعد صعود کند.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی