مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۷۹۳
زمان انتشار : ۰۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۲

آمادگی رئال مادرید برای جذب کورتوا با بیش از ۱۰۰ میلیون پوند

رئال مادرید تصور می کند جذب کورتوا راحت تر از دخیا است.

به گزارش  ایندیپندنت مدعی شده است رئال مادرید بر این باور است که در شرایط کنونی جذب کورتوا از چلسی راحت تر از خرید دخیا از منچستریونایتد است و به همین دلیل قصد دارد در تابستان پیش رو برای جذب این دروازه بان بلژیکی وارد عمل شود.

پرز همچنان در پی آن است تا ستاره ای بزرگ را برای درون دروازه تیمش جذب کند و در حالی که سالهاست بحث حضور دخیا در رئال مادرید مطرح می شود ولی سران مادریدی به این نتیجه رسیده اند که با توجه به شرایط کنونی دخیا و کورتوا، جذب دروازه بان چلسی راحت تر به نظر می رسد.

در گزارش این رسانه آمده است که چلسی برای خرید این دروازه بان حاضر است تا ۱۰۰ میلیون پوند هزینه کند و حتی در صورت لزوم، به عنوان بخشی از معامله، یکی از ستارگان خود را راهی چلسی کند. کورتوا چند روز قبل در مورد علاقه اش به شهر مادرید چنین گفته بود:

دو فرزند من همراه مادرشان در مادرید زندگی می کنند و من مجبورم هر روز با دخترم از طریق اینترنت صحبت کنم. من و فرزندانم دلتنگ یکدیگر هستیم. هر زمان که فرصتی پیش می آید به مادرید می روم چون این شرایط آسان نیست. قلب من در مادرید است و فکر می کنم این قابل درک باشد.  اگر رئال مادرید واقعا به من علاقه داشته باشد، آن وقت باید بگویم که شرایط زندگیم می تواند تعیین کننده باشد.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی