مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۴۵۳۴
زمان انتشار : ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱

آماده باش به هواداران آبی

به گزارش ، بازیکنان طراز اولی که این بار بتواند روی تجربه آنها حساب باز کند. حالا یکی از همان بازیکنان طراز اول مد نظر منصوریان کارش را با این باشگاه تمام کرده است. ماشاریپوف ستاره ازبک اگر چه با باشگاه لکوموتیو قرارداد دارد اما در نهایت مذاکرات استقلال با این بازیکن و باشگاهش نتیجه‌بخش […]

به گزارش ،

بازیکنان طراز اولی که این بار بتواند روی تجربه آنها حساب باز کند. حالا یکی از همان بازیکنان طراز اول مد نظر منصوریان کارش را با این باشگاه تمام کرده است. ماشاریپوف ستاره ازبک اگر چه با باشگاه لکوموتیو قرارداد دارد اما در نهایت مذاکرات استقلال با این بازیکن و باشگاهش نتیجه‌بخش شد تا او با آبی‌ها به توافق نهایی برسد. هافبک زیر۲۳ سال ازبک در مذاکراتی که با استقلال داشته به توافق نهایی رسیده و باشگاه لکوموتیو هم اعلام کرده که رضایتنامه او را برای استقلال صادر می‌کند. حتی شنیده‌هاحکایت از این دارد که مدیر برنامه این بازیکن قرارداد داخلی او را هم با باشگاه استقلال به امضا رسانده و قرار است او تنها برای ثبت قرارداد به ایران بیاید. ماشاریپوف که از ملی‌پوشان ازبکستان است همراه تیم ملی کشورش برای بازی با ایران به تهران می‌آید و سپس بعد از این بازی برای ثبت قرارداد در ایران خواهد ماند. استقلال در حالی با این بازیکن به توافق رسیده که از او به عنوان یکی از بمب‌های نقل و انتقالات این باشگاه یاد می‌شود. بازیکنی که قطعا انتقال او به استقلال بیش از یک میلیارد تمام شده اما اعتقاد ویژه منصوریان به ماشاریپوف سبب شده تا این باشگاه به هر شکل ممکن او را جذب کند. با توجه به حضور احتمالی جپاروف در استقلال، با پیوستن ماشاریپوف این تیم دو بازیکن ازبک برای فصل جدید خواهد داشت. دو هافبکی که کادر فنی استقلال اعتقاد دارند از بهترین خارجی‌های این تیم خواهند بود و بخش زیادی از مشکلات گلزنی این تیم را در فصل جدید حل خواهند کرد.رامین رضاییان، مدافع راست تیم ملی کشورمان که اواخر فصل گذشته به دلیل اختلاف با برانکو از جمع نفرات پرسپولیس کنار گذاشته شده بود، در حال حاضر تصمیم نهایی در خصوص آینده خود نگرفته ولی ممکن است به زودی تبدیل به بمب خبری نقل و انتقالات تبدیل شود.

این بازیکن که از مدت‌ها پیش مورد نظر استقلال بوده است در چند مرحله به پیشنهاد این باشگاه جواب منفی داده بود ولی ظاهراً در مذاکرات اخیر طرفین، رضاییان به آبی‌ها چراغ سبز نشان داده است. رضاییان از لیگ بلژیک پیشنهادی دارد که مشغول بررسی آن است و به مسئولان استقلال قول داده است در صورت به توافق نرسیدن با تیم خواهان خود در این کشور به جمع شاگردان منصوریان بپیوندد. در صورت نهایی شدن این انتقال بمب خبری فصل نقل و انتقالات را می‌توان مربوط به استقلال دانست.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار