مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۹۲۳۷
زمان انتشار : ۱۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۵

آغاز مذاکرات برای برگزاری جام جهانی باشگاه‌ها

اینفانتیو ماه آینده در جلسه ای برای برگزاری جام جهانی باشگاه ها شرکت خواهد کرد.

به گزارش  طبق گزارش ها، قرار است در ماه آینده اینفانتینو رییس فیفا با نمایندگان شش قاره جلسه ای داشته باشد تا در مورد شرایط برگزاری جام جهانی باشگاه ها گفتگو کنند. پیشرفت های اولیه برای برگزاری این تورنمنت خوب بوده و فیفا در تلاش است تا این مسابقات را از سال ۲۰۲۱ آغاز کند ولی رییس یوفا با وجود موافقتش برای انجام این مسابقات، تردید دارد که تا سال ۲۰۲۱ امکان شروع وجود داشته باشد.

در حال حاضر مسابقات جام باشگاه های جهان هر سال در ماه دسامبر با حضور هفت تیم برگزار می شود که در صورت برگزاری جام جهانی باشگاه ها، این تورنمنت جایگزین جام باشگاه های جهان و جام کنفدراسیون ها می شود. جام کنفدراسیون ها هر ۴ سال یک بار، یک سال قبل از جام جهانی برگزار می شود که قرار است جای خود را به جام جهانی باشگاه ها دهد.

جام جهانی باشگاه ها با ۲۴ تیم برگزار خواهد شد که قرار است هر ۴ سال یک بار در ماه های ژوئن و جولای برگزار شود. گفته می شود ۱۲ تیم از اروپا خواهند بود که شامل فاتحین لیگ قهرمانان و لیگ اروپا در طی ۴ سال گذشته هستند، آمریکای جنوبی ۴ سهمیه خواهد داشت، آفریقا، آسیا و آمریکای شمالی هم هر یک دو سهمیه خواهند داشت.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی