مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۰۲۹۸
زمان انتشار : ۲۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳

برای کسب موفقیت همه تلاشم را می‌کنم

آزمون: از بازگشت به روبین‌کازان خوشحال هستم

ملی‌پوش ایرانی از بازگشت به تیم روبین‌کازان پس از ۲ فصل دوری ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش  سایت رسمی باشگاه روبین‌کازان روسیه با انتشار تصاویری از جذب سردار آزمون، مهاجم ایرانی فصل قبل تیم روستوف خبر داد. بازیکنی که پیش‌ از این هم در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ میلادی پیراهن تیم روبین‌کازان را بر تن داشت.

سردار آزمون پس از امضای قراردادش به سایت رسمی باشگاه روبین‌کازان گفت: خیلی خوشحالم که به تیم روبین‌کازان بازگشتم. جایی که دوران حرفه‌ای فوتبالم را آغاز کردم.  از باشگاه روبین‌کازان به خاطر تشخیص حضورم در این تیم و دعوت از من قدردانی می‌کنم. تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم روبین‌کازان به کار خواهم بست. اطمینان دارم که تمامی اعضای تیم با همکاری یکدیگر و مدیریت باشگاه جهت توسعه و پیشرفت تیم روبین‌کازان گام خواهیم برداشت.

سایت رسمی باشگاه روبین‌کازان در ادامه با انتشار تصاویر سردار آزمون همراه پیراهن این تیم سوابق باشگاهی سال‌های اخیر او را منتشر کرد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی