مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۱۹۰
زمان انتشار : ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

آرسنال ۵ – ۱ اورتون؛ آتش بازی توپچی ها در شب هت تریک رمزی

آرسنال در شب درخشش ستارگان جدید خود توانست به پیروزی پرگل دست یابد.

به گزارش  تیم های آرسنال و اورتون از هفته بیست و ششم لیگ برتر در ساعت ۲۱ به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی با نتیجه ۵-۱ به سود آرسنال به پایان رسید تا این تیم ۴۵ امتیازی شود و در همان رده ششم باقی بماند.

لحظات حساس بازی

دقیقه ۶: تیم میزبان بازی را هجومی آغاز کرد و روی پاس خوب مخیتاریان به دهانه دروازه و توسط رمزی به گلی زودهنگام دست یافت.

دقیقه ۱۴: آرسنال به حملاتش ادامه داد و روی اشتباه مدافعان حریف توسط کوشیلنی روی ضربه آزاد ارسالی به گل دوم خودش رسید.

دقیقه ۱۹: شاگردان ونگر تنها ۵ دقیقه بعد روی حرکت خوب ایووبی و بار دیگر توسط رمزی که این بار ضربه اش به مانگالا خورد و تغییر مسیر داد به گل رسید.

دقیقه ۳۷: پیر اوبامیانگ، گرانترین خرید آرسنال هم در نخستین بازی خودش روی پاس مخیتاریان با دروازه تک به تک شد و توانست گلزنی کند. تصاویر آهسته نشان داد اوبامیانگ این گل را در موقعیت آفساید بثمر رساند.

دقیقه ۵۲: اورتون روی سانتر تماشایی تئو والکات و توسط نیاسه می توانست به گل برسد اما ضربه این بازیکن به تیر خورد.

دقیقه ۶۴: کالورت لوین جوان که تازه به بازی امده بود با ضربه سر روی سانتر مارتینا موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند.

دقیقه ۷۰: پیتر چک که احساس ناراحتی می کرد جای خودش را به اوسپینا داد.

دقیقه ۷۴: مخیتاریان روی اشتباه بازیکن اورتون صاحب توپ شد و با یک پاس زیبا توپ را در موقعیت مناسب به رمزی رساند و این بازیکن هم توانست نخستین هت تریک خودش در پیراهن آرسنال را ثبت کند.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی