مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۴۵۷
زمان انتشار : ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

آرسنال ۳-۰ واتفورد؛ پیروزی توپچی ها بعد از سه هفته به همراه ثبت دویستمین کلین شیت پترچک

توپچی ها توانستند در خانه مقابل واتفورد به پیروزی برسند.

به گزارش

دو تیم آرسنال و واتفورد در ورزشگاه امارات به مصاف هم رفتند.

در نیمه اول شاگردان ونگر بهتر کار را آغاز کردند و توانستند در دقیقه هشت روی ارسال مسوت اوزیل و ضربه سر موستافی گل اول را به ثمر رساندند. در ادامه آرسنال به فشار خود ادامه داد و حملات زیادی سمت دروازه واتفورد طراحی کردند که هیچ کدام نتیجه بخش نبود. در ده دقیقه پایانی نیمه اول نیز واتفورد کمی رو به جلو بازی کرد و توانست چند بار دروازه چک را تهدید کنند. نیمه اول با نتیجه ۱-۰ به سود میزبان به پایان رسید.

چک

در نیمه دوم این واتفورد بود که بازی بهتر و هجومی تری از خودش به نمایش می گذاشت. شاگردان گارسیا موقعیت های زیادی به وجود آوردند اما در نهایت روی یک ضد حمله سریع اوبامیانگ روی پاس مخیتاریان گل دوم آرسنال را در دقیقه پنجاه و نه به ثمر رساند. تنها سه دقیقه بعد آینزلی مایتلند نایلز روی پریرا مرتکب خطا شد تا واتفورد صاحب ضربه پنالتی شود. اما پترچک توانست این توپ را دفع کند.

در دقیقه هفتاد و هفتم نیز مخیتاریان روی پاس اوبامیانگ تیر خلاص را زد و در نهایت این دیدار با حساب ۳-۰ به سود آرسنال به پایان رسید.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی