مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۱۳۸
زمان انتشار : ۰۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۲

جدال دو تیم از پایتخت های اروپایی

آاس رم۰ – ۰اتلتیکو مادرید؛ تساوی در شب درخشش آلیسون

تساوی گرگ ها با خرس ها در المپیکوِ رُم

به گزارش گروه ورزشی  | آرمان حسین زاده – دو تیم آاس رم و اتلتیکو مادرید در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر رفته اند که به نتیجه ۰-۰ دست یافتند.

ترکیب آاس رم:آلیسون_مانولاس_خوان خسوس_برونو پرز_کولاروف_ده روسی_استروتمن_ناینگولان(پلگرینی)_دفرل(فازیو)_پروتی_ژکو(الشعراوی)

ترکیب اتلتیکو مادرید:اوبلاک_ساویچ_گودین_خوانفران_فیلیپه لوییز_پارتی_گابی(کاراسکو)_کوکه_سائول نیگوئز_ویتو(کوریا)_گریژمان(گایتان)

شرح بازی:

نیمه اول:

موقعیت اول بازی در دقیقه ۳ بازی به دست امد.ضربه سائول نیگوئز به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.سپس ادامه بازی بیشتر تحت مالکیت رم بود.

در دقیقه ۳۲ بازی روی حرکت تمرین شده ضربات آزاد،پاس عرضی به ناینگولان رسید و شوت محکمی روانه دروازه اتلتیکو کرد اما اوبلاک با عکس العملی توپ را جمع کرد.

دقایقی بعد موقعیت جدی نصیب اتلتیکو شد.کوکه که ضربه را در موقعیت تک به تک با آلیسون به سمت دروازه زد اما مانولاس با هوشیاری کامل توانست توپ را از خط دروازه دور کند تا جدی ترین موقعیت بازی از دست برود.

نیمه دوم:

با شروع نیمه دوم، درخشش آلیسون نیز آغاز شد.

در دقیقه ۵۶ لوسیانو ویتو در مصاف تک به تک با آلیسون ناکام ماند و دروازبان رم توپ را مهار کرد.در نیمه دوم اتلتیکو مالک بازی بود و آاس رم در تفکرات دفاع و ضدحمله به سر می برد.

دقیقه ۶۳ ضربه توماس پارتی با عکس العمل آلیسون مواجه شد.آنخل کوریا نیز در دقیقه ۸۳ شانس خود را آزمایش کرد و از پشت محوطه جریمه ضربه را به سمت دروازه زد که آلیسون با واکنش تماشایی توپ را دفع کرد.

دقیقه اخر فرصت طلایی برای اتلتیکو بود تا بتواند بازی را به سود خود تمام کند اما بدشانسی مانع از آن شد.

ضربه کرنر از سمت راست محوطه به درون محوطه جریمه فرستاده می شود،ضربه سر سائول با واکنش آلیسون همراه شد اما در ریباند نیز سائول توپ را به تیرک دروازه کوباند تا بازی با نتیجه ۰-۰ به پایان برسد.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟