مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۹۸۹
زمان انتشار : ۰۵:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

قدرت‌نمایی قوی‌ترین نسخه رنو Zoe در ژنو

رنو می‌خواهد از مزیت افزایش تقاضای محصولات الکتریکی در اروپا نهایت استفاده را ببرد بنابراین به نظر می‌رسد در حال آماده شدن برای معرفی نسخه قوی‌تری از Zoe است.

به گزارش  گفته شده این خودرو Zoe R110 نام داشته و ماه آینده در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی خواهد شد. بنا به گفته اتوکار این سوپرمینی بدون آلایندگی قدرت ۱۰۷ اسبی خواهد داشت که ۱۶ واحد بیشتر از نسخه فعلی است.


این نسخه RS از Zoe که انتظارش را می‌کشیم نخواهد بود. بنا به گزارش‌های قبلی، مدل RS حدود ۲ سال آینده معرفی خواهد شد اما R110 شاید نشانه‌ای از این خودرو باشد.


هنوز مشخص نیست که باتری‌های نسخه قوی‌تر Zoe نسبت به محدوده حرکتی ۴۰۲ کیلومتری مدل به‌روز شده Z.E. بهبود خواهند یافت یا خیر.

باور بر این است R110 جدید (نام خودرو هنوز تأیید نشده) در دو تریم دینامیک Nav و سیگنیچر Nav عرضه خواهد شد و بنابراین خبری از مدل پایه Expression نخواهد بود.


بدین ترتیب انتظار می‌رود تجهیزات استاندارد خودروی مورد بحث شامل مواردی همچون رینگ‌های ۱۶ اینچی آلیاژی، چراغ‌های جلوی اتوماتیک، برف‌پاک‌کن‌های حساس به نور باران، ورود بدون کلید و… باشد.


گفته می‌شود بهای Zoe R110 بیشتر از قیمت پایه مدل R90 Z.E. دینامیک که ۱۷۸۴۵ پوند است باشد.

پدال : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!