مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۰۴۱
زمان انتشار : ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۳۰

تست روان شناسی تصویری:

راهی که در تصویر انتخاب می‌کنید از شخصیت شما می‌گوید!

تصویرها خیلی خوب می‌توانند احساس، برنامه ها و تصمیم های زندگی مان را نشان دهند.

به گزارش   اگر بدون آن که حال و هوای خاصی پیدا کرده باشید، مثلا دل تان برای سفری در طبیعت شمال ایران تنگ نشده است، این تصاویر را ببا دقت نگاه کنید تا یک راه را برای گردش و پیاده روی انتخاب کنید که همیشه با روحیه شما جور است.تصویری را انتخاب کنید که در بیشتر مواد و در هر حال و هوایی انتخاب اول شما است. بعد ببنید چه روحیه ای دارید و چه تصمیمی در آینده برای زندگی تان می‌گیرید.اگر تصویر جنگل باگل های زیبایش به عنوان گزینه مورد علاقه تان را انتخاب کرده اید آدمی هستید که جذب جاذبه های اطراف می‌شوید. در واقع  شما جذب چیزهای می‌شوید که به راحتی در دسترس است. گل ها نشان دهنده آرامش و صلح و صفا است. درست مثل گل های فراوان تصویر، مهربانی شما کارماهای خوبی را به شما باز می‌گرداند.

آینده تان و تصمیمی که می‌گیرید مثل تصویر روشن و زیبا، تاثیرگذار و پرجاذبه است.

پله ها

اگر این تصویر را انتخاب کرده اید کله شق و شجاع هستید. تنها راهی که مشخص نیست انتهایش کجاست. نوعی رمز و راز با خود دارد که نمی‌تواند توجه کسی جز یک فرد جسور مثل شما را به خود جذب کند. ماجراجویی و رفتن در میان ناشناخته ها جزو جذایی ناپذیر شخصیت تان شده است.

آینده تان هر چند مثبت است ولی رمز و راز دارد. روش های سخت کوشانه شما، افق هایی را پیش روی تان می‌گذارد که یکی یکی باید آن ها را امتحان کنید.

راه خاکی میان سبزه ها

به زحمت چنین راهی در میان سبزه ها در دل جنگل ایجاد می‌شود. شما آرزوی چیزهای جدید و متفاوت را دارید. هر چند تنهایی و آرامش را دوست دارید، ولی هر چیزی و هر کسی را به چالش می‌کشید. این جاده نشان دهنده کسی است که به معنای واقعی عاشق طبیعت است.

هرچند انتهای راه دیده نمی‌شود ولی تصمیم درستی می ‌گیرید که راه رهایی از مشکلات است.

زیر سایه درختان

این جاده مسقف با درختان را انتخاب کرده اید که زیبا ولی غیرعادی است. طوفان می‌تواند به راحتی و یک شبه این درختان را از بین ببرد. بیشتر جاده های تاریخی این شکلی هستند. غافلگیرکننده تا شما بتوانید در رویاهای تان غرق شوید و از زیبایی طبیعت در روز لذت ببرید. زیبایی و سنت دو جنبه مهم در زندگی شما است.

جاده صاف است و روشن به همین دلیل در راه آینده شما همه موانع قابل پیش بینی است و به راحتی آن ها را از راه برمی‌دارید.

جاده پاییزی

رنگ ها شما را جادو می‌کند. عاشق تغییر رنگ برگ ها در طبیعت و زیبایی آن ها هستید. این مرحله دگرگونی از شکلی به شکل دیگر درست به اندازه بیرون آمدن یک پروانه از یک پیله برای شما تسخیر کننده است. پیخ و خم جاده نشان می‌دهد درست مثل تغییرات رنگ برگ ها شما هم در تغییر فصلی از زندگی خود هستید.

خمی که در تصویر انتهایش معلوم نیست نشانگر تصمیم مشکلی است که در آینده اتخاذ می‌کنید.

جنگل مه آلود

پر رمز و راز ترین راه را انتخاب کرده اید. مه زیاد این تصویر آن را اسرارآمیزتر هم کرده است. به همین دلیل خیلی ها فکر می‌کنند شما درست مثل یک معما می‌مانید. دوست دارید دور از دسترس باشید. درعین تواضع و عملگرا بودن، متفکر و عمیق هستید. ترجیح می‌دهید بیشتر وقت ها با افکارتان تنها باشید.

تصویر تیره و تار است. ولی در انتهای راه یک روشنایی دیده می‌شود. تست طالع بینی به شما می‌گوید که یعنی درست است که در حال حاضر شرایط خیلی روشنی ندارید، ولی با پشتکار به آن چه می‌خواهید می‌رسید.

نت نوشت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی