مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۸۲۸
زمان انتشار : ۰۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲

دليل قطعی تلگرام مربوط به سرورهای اصلی این پیام‌رسان است

طبق اظهارنظر یک کارشناس نرم‌افزار، تلگرام در سراسر جهان به‌طور كامل از دسترس خارج شده و دليل قطعی تلگرام مربوط به سرورهای اصلی آن است.

به گزارش اختصاصی به نقل از باشگاه خبرنگاران، روز گذشته گزارش هايی مبنی بر قطعی تلگرام از سراسر كشور مخابره شد و متعاقب آن این پیام‌رسان حدود نيم ساعت پيش به طور كامل از دسترس مخاطبان خارج شد.

محمدرسول كاظمی كارشناس نرم افزار در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در مورد قطعی تلگرام اظهار داشت: در حدود نيم ساعت پيش تلگرام در سراسر جهان به طور كامل از دسترس خارج شده است؛ قطعا دليل قطع تلگرام مربوط به سرورهای اصلی خودش می باشد.

او ادامه داد: با بررسی های انجام شده مشخص شد كه در همه كشورهای جهان تلگرام با قطعی مواجه است و در برخی كشورها حتی سايت تلگرام هم بالا نمی آيد.

كاظمی در پايان گفت: قطعی بی سابقه تلگرام كه در برخی كشورها به حدود دو ساعت می‌رسد، پس از فروش پول اينترنتی تلگرام نكته قابل تاملی است.

تصاوير زير مشكلات و قطعی تلگرام را در سراسر جهان نشان می دهد:

قطعي بي سابقه تلگرام/ تلگرام در سراسر جهان از دسترس خارج شد

قطعي بي سابقه تلگرام/ تلگرام در سراسر جهان از دسترس خارج شد

انتهای پیام/

: منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی