مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۴۳۸
زمان انتشار : ۱۱:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۷

ترفند مرتب کردن تصاویر مورد علاقه در اینستاگرام

تصاویر مورد علاقه اینستاگرام خود را به راحتی می توانید سازماندهی کنید، ما در این مطلب به شما برای سازماندهی عکس ها کمک میکنیم.

به گزارش  کاربرا اینستاگرام در گذشته نمی توانستند عکس ها یا ویدیوهای مورد علاقه ی خود در این شبکه ی اجتماعی را برای خود گلچین کنند. اما در آپدیت های جدید این برنامه شما می توانید این عکس ها و ویدیوها را برای خود به صورت موردعلاقه نشانه گذاری کنید. این ویژگی Bookmarks نام دارد. اما این قابلیت یک نقص جزئی دارد. همه ی عکس ها بدون در نظر گرفتن دسته ها با یکدیگر مخلوط می شوند. با ترفندی که هم اکنون به شما معرفی می کنیم، می توانید این تصاویر را سازمان دهی نمایید.تصاویر اینستاگرام

تصاویر اینستاگرام

سازماندهی عکس ها در اینستاگرام:

۱٫ Bookmark کردن یک پست

یکی از پست های اینستاگرام را Bookmark نمایید. برای این کار می توانید آیکون آن که در تصویر نیز نشان داده شده است را لمس نمایید.

تصاویر اینستاگرام

۲٫ ایجاد یک مجموعه

پس از آن به پروفایل خود بروید و آیکون bookmark را لمس کنید و Collection را انتخاب نمایید.

Create Collection را انتخاب نمایید و یک نام برای این مجموعه خود قرار دهید.

تصاویر اینستاگرام

۳٫ انتخاب کردن از مجموعه

عکس های خود را انتخاب کنید و Save را انتخاب نمایید.

کاور این مجموعه معمولاً عکس اول می باشد ولی می توانید آن را به صورت شخصی ویرایش نمایید. برای ساختن مجموعه های بیشتر باید روی آیکون به اضافه که در بالا سمت راست قرار دارد، کلیک کنید.

تصاویر اینستاگرام

۴٫ ذخیره سازی به صورت مستقیم در مجموعه ها

برای اینکه تصاویر شما به صورت مستقیم در مجموعه مورد ذخیره شود، باید روی آیکون bookmark کلیک کنید و Save to Collection را انتخاب نمایید. پس از آن، مجموعه مورد نظر خود را مشخص کنید.

برای ویرایش کردن، در مجموعه بازشده روی آیکون سه نقطه کلیک کنید و Edit Collection را انتخاب نمایید.

تصاویر اینستاگرام

از زمانی که اینستاگرام جلوی تبلیغات را گرفته است، ممکن است بسیاری از برندها و صفحه طراحان را دنبال نکنید. با این کار (ترفندستان) شما می توانید پست های مورد علاقه خود را مشاهده نمایید و با استفاده از ویژگی Bookmark می توانید این پست ها را برای خود ذخیره نمایید.

با استفاده از ترفندی که به شما آموزش داده شد، می توانید پست ها مورد علاقه ای که مشاهده می کنید را برای خود در یک مجموعه ی سامان یافته ذخیره سازی نمایید.

نمناک : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی