مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۶۶۱
زمان انتشار : ۰۹:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹

استرالیا آژانس فضایی ملی تاسیس می‌کند

دولت استرالیا اعلام کرده است که درصدد تاسیس آژانس فضایی ملی است.

به گزارش  دولت استرالیا درصدد تاسیس یک آژانس فضایی ملی است و می‌خواهد تا نقش کلیدی در برنامه‌های فضایی بین المللی برای ده‌های آینده داشته باشد. با تاسیس این آژانس، استرالیا صنعت فضایی بومی خود را گسترش داده و می‌تواند سرمایه‌ها و دانشمندان خود را در داخل کشور حفظ کند.

میشیلیا کش، نماینده وزارت علم، صنعت و نوآوری استرالیا در این باره می‌گوید:” صنعت فضایی جهانی به سرعت در حال رشد است و برای استرالیا حیاتی و سرنوشت ساز است که بخشی از این رشد باشد. آژانس فضایی ملی تضمین خواهد کرد که ما طرح استراتژیک بلند مدتی داریم که توسعه و برنامه تکنولوژی‌های فضایی را پشتیبانی می‌کند و موجب رشد صنعت فضایی داخلی ما می‌شود. این آژانس برای همکاری دائمی ما نقطه عطفی خواهد بود و شروعی برای اشتغالات بین المللی است.”

دانشمند‌آنلاین : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!