مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۸۷۸
زمان انتشار : ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱

هشدار نماینده رشت:

تعرفه روستاها داده نشده است/ هجوم روستاییان به شهرها

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسؤولان اجرایی گیلان تعرفه‌ روستاهای استان را ندادند گفت: مسؤولان گیلان قصد دارند انتخابات را یک طرفه مدیریت کنند و بنده در این زمینه به شورای نگهبان هشدار می‌دهم.

به گزارش   ، جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت با انتقاد از عدم توزیع تعرفه‌های رأی در روستاهای گیلان اظهار کرد: مسؤولان اجرایی گیلان با وجود ۳۷۷ سال از انقلاب به مردم روستاها تعرفه ندادند و می‌خواهند انتخابات را یک طرفه مدیریت کنند.

وی با بیان اینکه مردم روستاهای شمال کشور به‌ویژه گیلان پس از انجام کار در مزرعه به روستا باز می‌گردند، تصریح کرد: تا این ساعت از شب هنوز تعرفه آرا به روستاها داده نشده و مردم روستاها در حال هجوم آوردن به شهر هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسؤولان اجرایی گیلان قصد دارند با تعلل در توزیع تعرفه به روستاها کاندیدای مورد نظر آنها رأی بیاورد، خاطرنشان کرد: شورای نگهبان باید اقدام کند و به استاندار و مسؤولان اجرایی هشدار دهد.

وی گفت: بسیاری از روستاها از جمله لشت‌نشا و خشکبیجار تعرفه ندارند و مردم برای رأی دادن به طرف شهر حرکت کردند.

به گزارش فارس، در حالی که تعرفه بسیاری از روستاها توزیع نشده، احمدی‌پور رئیس ستاد انتخابات گیلان مدعی شده که کمبود تعرفه در این استان وجود ندارد.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!