مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۶۳۳۴
زمان انتشار : ۱۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۱

محمدحسین قربانی :

۳۰ تیر هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کشور برگزار می شود

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی کشور از برگزاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کشور در 30 تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش  ، محمدحسین قربانی  بابیان اینکه در ۳۰ تیرماه سال جاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کشور برگزار می‌شود اظهار کرد: اهمیت انتخابات نظام پزشکی همچون سایر انتخابات‌ها است و هیئت نظارت در استان‌ها تشکیل‌شده و امیدواریم انتخابات با رعایت مر قانون برگزار شود.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی کشور به مشارکت حداکثر جامعه پزشکی کشور در انتخابات مذکور تأکید کرد و گفت: حضور جامعه پزشکی در انتخابات پیش رو بسیار حائز اهمیت است و این انتظار می‌رود که همه واجدین شرایط در این انتخابات حضور پیدا کنند.

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در تشریح انتخابات نظام پزشکی کشور اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع انتخابات شرایط ثبت‌نام و زمان انتخابات از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار و ابلاغیه‌هایی به رؤسای دانشگاه‌های علم پزشکی کشور ابلاغ شده است.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صلاحیت داوطلبان شرکت‌کننده در انتخابات باید به تأیید هیئت برسد بیان کرد: لیست نهایی کاندیداها پس از صلاحیت توسط هیئت نظارت برای برگزاری انتخابات در تمامی حوزه‌های انتخابیه کشور برگزار می‌شود.

قربانی با ابراز امیدواری از تشکیل نظام پزشکی توانمند در انتخابات پیش رو گفت: با توجه به ظرفیت و استعدادهایی که در کشور وجود دارد امیدواریم بتوانیم در دوره جدید نظام پزشکی خوب و مقتدر و توانمند را داشته باشیم.

به گزارش فارس، انتخابات نظام پزشکی با توجه به اهمیت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به تاریخ مذکور موکول شده است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟